Logan Club VASLUI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avem onoarea de a va invita la Regionala LoganClub pe Moldova, ce se va desfasura in data 14 iunie, la Galati.
    Detalii aici http://www.loganclub.ro/forum/patra_...ie-t11314.html
    Va asteptam

    Comment


    • Sper sa putem veni in numar cat mai mare
      Multumim pentru invitatie

      Comment


      • Originally posted by andru_vs View Post
        pai...in primul rand eu nu as vrea sa mai fac revizii acolo, ultima oara s-a terminat cu telefoane la asistenta la dacia cu plangeri...nu ne lasa sa vedem ce se intampla cu masinile noastre ce le fac si ce schimba si ce nu, dar daca vrei sa ajungi acolo nu e kiar asa de greu e o singura strada in mijlocul orasului pe care faci la dreapta pe langa piata si care te duce direct la motor grup
        pai am inteles ca te lasa sa stai langa masina in timpul reviziei, de ce sa nu te lase?

        Comment


        • nu te lasa...iti da un tichet ca sa bei cafea gratis si te trimite in sala de asteptare...deci nu te lasa langa masina...eu am o luna de cand am trecut pe la ei
          Pazea ca vine AND-ul

          Comment


          • salut... sunt si io posesorul unui Logan Mcv ...si... de curand l-am "tunat" cu un sistem audio. Un amplificator Magnat Edition http://www.be-loud.ro/produse/Amplif..._Four_Limited/ si doua subwoofere tot magnat http://www.be-loud.ro/produse/Subwoo...t/Edition_B30/ . Si sa revenim aspupra problemei care o am...NU SE AUDE ASA CUM M-Am ASTEPTAT. Io daca tin ambele 'wofere pe full... se aude un bass sec...infundat... dar tin una pe full si cealalta pe H / L se aude beton....doar ca e o mica problema....(se observa vizibil ca lucreaza doar un singur woofer... daca cineva poate sa ma ajute...(mii de multzumiri)

            Comment


            • Noi am vorbirbit pe mess.....poate te poate ajuta altcineva cumva :-??

              Comment


              • Salut tuturor

                bha cine mi zice si mie daca farurile cu xnon pt logan 1 se potrivesc si pe logan2....raduleee...HELP!!!

                Comment


                • "HELP" ...da exprima-te calumea sa intelegem....Sa inteleg ca vrei sa stii daca si la logan 2 sunt acelasi tipuri de bec H4...da tot H4 sunt.

                  Comment


                  • Originally posted by qiu View Post
                    pai am inteles ca te lasa sa stai langa masina in timpul reviziei, de ce sa nu te lase?
                    salut sant hunedoara dar de loc parinti din husi si am luat logan de la orastie si toate revizile mau lasat langa masina totul a fost real ce sa schinbat totul in fata mea ca in occindent acum depinde si de servis sau de unde ai cunparat masina uite ca la deva iti da o cafea si te poti uita ceace iti schinba
                    cu respect te salut din vestul tari un loganist
                    sigpic

                    Comment


                    • da asa e...depinde de service..cel putin la noi iti da cafeaua daca are chef ala de la informatii si te trimite in sala de asteptare...salutari si din partea noastra
                      Pazea ca vine AND-ul

                      Comment


                      • salutari la toti
                        am o intrebare cand aveti o intalnire ,zilele astea o sa vin catre parinti poate aveti o intalnire
                        o zii buna la toti si drumuri cat mai bune
                        sigpic

                        Comment


                        • eu sambata asta o sa fii plecat la patru tuning days la bucuresti....sa vedem cine poate sa fie prezent din restul baietilor la ora 18:00 la stadion

                          Comment


                          • da sambata la staion la ora 18.00
                            Pazea ca vine AND-ul

                            Comment


                            • Prezenti la intalnirea din data de 11.04.09
                              1. Andru_vs...pomperik din vaslui...tras fugareala lu' Richard
                              2. Richard..traficand de oameni plec pe dealuri ca m' asteapta varmiu....dar mai intai fugareala cu mingea
                              3. VIctor + Andrei-DRE...mi-a luat fratimiu masina
                              4. Ady...si eu langa voi
                              5. Dox'u...plec ca am treaba
                              6. Ovidiu - CND...am venit si eu pentru prima oara
                              7. Dan...am dacie...dar nu mai am apa si ulei
                              Attached Files
                              Pazea ca vine AND-ul

                              Comment


                              • Continuare poze...
                                Attached Files
                                Pazea ca vine AND-ul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google