Poza Zilei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si asta e limbosu meu :P
    Attached Files

    Comment


    • Recolta viitoare.
      Attached Files
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Primaria Arad in zi fara soare
        Attached Files

        Comment


        • Originally posted by Aurash
          Adevarat "limbosu" asta ))
          frumos foc
          Multam Frumos!!! E un lupan foarte rasfatat

          Si inca una ;) ... Si mai am ... f multe ... una ar fi chiar avatarul meu de aici
          Attached Files
          Last edited by AdrianAlvin; 18 July 2012, 21:28.

          Comment


          • Originally posted by AdrianAlvin View Post
            Multam Frumos!!! E un lupan foarte rasfatat

            Si inca una ;) ... Si mai am ... f multe ... una ar fi chiar avatarul meu de aici
            Frumos foc rasfatatu asta al tau....(foarte bune cadrele care le ai cu el)
            am avut si eu un Lup dar mi.a murit era foarte destept.....

            dar acum imi este alaturi un rottwailer care nu prea ii place sa scoata limba....mai mult scoate coltii cand este provocat... [Scuze de off-topic]
            Attached Files
            CL 93 TAV

            Comment


            • ===========
              Attached Files

              Comment


              • Un oras sub ape.
                Attached Files
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Originally posted by Aurash View Post
                  Frumos foc rasfatatu asta al tau....(foarte bune cadrele care le ai cu el)
                  am avut si eu un Lup dar mi.a murit era foarte destept.....
                  Imi pare rau sa aud asta, cainii astia sunt intradevar foarte destepti si iubitori. Si al meu da mici semne de oboseala , face 11 ani in septembrie

                  Originally posted by Aurash View Post
                  dar acum imi este alaturi un rottwailer care nu prea ii place sa scoata limba....mai mult scoate coltii cand este provocat... [Scuze de off-topic]
                  Hehe ... Sa-ti traiasca sanatos ani multi de acum in colo ;)

                  .................................................. .................................................. ....

                  Din Oct 2005 ( cand mi-am cumparat prima camera digitala ) si pana acum am aprox 2710 poze numa cu lupu ... astea in afara de cele facute cu telefonul mobil ... asa ca am foarte multe cadre cu el chiar foarte reusite

                  Deci continuam seria "Limbosu"
                  Attached Files

                  Comment


                  • Multumesc !
                    Rottwaileru are 2 ani si se tine foarte bine...este sef in toata curtea niciunu nu face vre.o miscare in fata lui )
                    Intradevar sunt foarte destepti "lupii" al meu a murit inecat sarea gardu si se ducea in vecini....si a cazut intr.un put parasit care era neacoperit...si a stat o noapte intreaga acolo nu la auzit nimeni si dimineata la gasit un vecin era mort inecat (....era destept foc...era adus de la politie...nu trecea peste cuvantu tatalui meu....dar asta e...

                    multe zile fericite alaturi de "limbosului" tau...se mentine bine la 11ani ai lui....sa iti traiasca si sa iti faca multi urmasi poate imi dai si mie unu :P(glumesc)

                    Si cum zici tu...CONTINUAM SERIA "LIMBOSU" JR.
                    Attached Files
                    CL 93 TAV

                    Comment


                    • ===========
                      Attached Files

                      Comment


                      • Originally posted by Aurash View Post
                        Intradevar sunt foarte destepti "lupii" al meu a murit inecat sarea gardu si se ducea in vecini....si a cazut intr.un put parasit care era neacoperit...si a stat o noapte intreaga acolo nu la auzit nimeni si dimineata la gasit un vecin era mort inecat (....era destept foc...era adus de la politie...nu trecea peste cuvantu tatalui meu....dar asta e...
                        Wow ce dur ... Imi pare rau ... Asa si parintii la al meu sunt "politisti" ... si la mine e invers, pe mine ma asculta cel mai bine ( asta poate unde eu l-am rasfatat cel mai mult ... :-?? )


                        Originally posted by Aurash View Post
                        multe zile fericite alaturi de "limbosului" tau...se mentine bine la 11ani ai lui....sa iti traiasca si sa iti faca multi urmasi poate imi dai si mie unu :P(glumesc)
                        Ms la fel!!! ... Heh la 11 ani deja se vad semne de "oboseala" si din pacate nu am nici un urmas de la el .

                        Sa continuam seria "Limbosu"
                        Attached Files

                        Comment


                        • BMW315
                          Attached Files

                          Comment


                          • Mila 80.....
                            Attached Files
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Seria "Limbosu" ... continua ...
                              Attached Files

                              Comment


                              • Dimineata pe dig la debarcader in Eforie Nord.Nokia E72



                                Important Moderator or Administrator NoteO poza pe zi!
                                Attached Files
                                Last edited by andy_x3m; 22 July 2012, 17:02.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google