Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Profesoara ii intreaba pe copii:
    -Copii ce este rosu apris si putin rotund?
    -Sare bula si zice......
    -O masina de pompieri!
    -NU!.......Dar imi place cum gandesti......
    -Maria ce este lucru acela?
    -Maria spune:Un mar......
    -BV..Maria!!!!
    Bula spune:EEEEEEE dar ce e lunga cu par la capat, o bagi in gura si-o scoti din gura?
    -Bula noi nu vorbim asa la scoala!!!!!
    -O periutza de dinti........dar imi place cum ganditi!

    Comment


    • Il intreba un olten pe un moldovean:
      -La voi se ingropaa mortii cu popa?
      -La noi popa ramane afara.
      sigpic #

      Comment


      • In urma unui accident, un tip se alege cu "mandria" zdrobita complet.
        Chirurgul sef al spitalului la care este dus ii spune :
        - Domnule, ai noroc. Avem un sortiment bogat de organe din care sa iti alegi unul pe care sa ti-l transplantam. Ce zici de asta, 12 cm, hm ?
        - Hai, domn doctor, ce naiba, sunt om serios, am eu fata de 12 cm ?
        - Atunci asta, la 18 centimetri ?
        - Fii domnule serios, 18 cm ? Ce, sunt pustan ?
        Vine doctorul cu o alta oferta:
        - Dar de asta de 32 de centimetri ce zici ?
        - Ei , da asa mai merge. Dar acelasi model, pe alb, nu aveti ?

        Comment


        • In Satu Mare un tip intra intr-un bar cu un crocodil in lesa si intreaba barmanul:
          - Nu va suparati, aici serviti unguri?
          - Da, cum sa nu, luati loc! Ce va aduc?
          - Mie o bere si lui 2 unguri!
          sigpic #

          Comment


          • "Unul la 7 dimineata, sub balcoanele unui bloc, zbiera din toti bojocii:
            - Nutii! Nuutiii!
            Nici un raspuns. Iarasi :
            - Nutii! Nuutiii!
            Tot nici un raspuns. Iarasi :
            - Nutii! Nuutiii!
            Catadicseste unul sa deschida :
            - Ce aia ma-tii vrei ma, de zbieri asa la 7 dimineata?
            - Nuti s-a sculat?
            - Nu mi s-a sculat!

            Comment


            • Lesina o maica stareta pe drum.ajunge ea la spital,insa nu stia ce cauta akolo.sa rada de ea asistentele ii zic:
              -aveti un baiat frumos...
              La care stareta:-nici in lumanari nu mai ai incredere



              Cum se numeste fundul unui barbat?!
              Raspuns : Anus!
              Cum se numeste fundul unei femei?!
              Raspuns...corect: BONUS!!!



              O femeie maritata, intr-o seara cand sotul era plecat, si-o tragea cu 3 indivizi de-o data. Din cand in cand se mai oprea doar cat sa mai traga pe nas ...ceva cocaina, ma rog, orgasme repetate, delir ... La un moment dat, usa se deschide si apare barba-su.
              Cu ultimele puteri, dar in culmea placerii ea se apleaca, mai trage o priza pe nas, dupa care se uita la barba-su si zice:
              - Acum iar o sa incepi: banuieli, suspiciuni si tot tacamul.....



              Un postas duce posta la un bloc. Suna el ce suna la parter si nu raspunde nimeni. Postasul se duce sa se uite la geam sa vada daca este cineva acasa si vede 2 persoane goale. Femeia statea cu o mana pe covor si cu una pe p**a barbatului, iar barbatul avea o mana in c*r si una in acvariu.
              Postasul cand ii vede zice ca sunt perversi si nebuni si se duce la urmatorul locatar sa-i duca posta. Urcand pe scari da de o femeie si ii da pensia. In timp ce numara banii postasul ii spune:
              -Ati vazut ce vecini perversi aveti?
              -Pai cum asa?
              Ii explica ce a vazut pe geam iar apoi batrana spune:
              -Aaaaa, aia sunt muti
              -Muti? Si ce vroiau sa spuna prin gesturile alea?
              -Pai femeia spunea " Barbate, maine speli covorul", iar el i-a raspuns "Ma doare-n cur! Maine dau la peste"!
              sigpic

              Comment


              • Un tip beat mort intra intr-un bar, si dupa ce se izbeste de cativa
                clienti in drum spre tejghea, se opreste in fata unei perechi si
                ragaie.
                Sotul, indignat, zbiara la el:
                - Cum indraznesti sa ragai inaintea sotiei mele?!
                - Vai, imi cer scuze, raspunde betivul. N-am stiut ca era randul
                dumneaei.

                - Doctore, sotia mea si-a pierdut vocea, ce sa ma fac ?
                - Incercati sa veniti acasa la trei dimineata si putin baut.
                Last edited by DYA91; 7 December 2009, 00:54. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Doua blonde stau de vorba. Prima: Ai auzit ca ungurii o au cea mai lunga? A doua: Ai auzit ca mexicanii o au cea mai groasa? Bula prin apropiere se opreste si asculta discutia. Una din blonde il observa si il intreaba: Tu cine mai esti? Bula: SZABO GONZALES...
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • O blonda vrea sa afle cum a aparut sindromul vacii nebune. Se duce si da de un taran.
                    Blonda:
                    - Bai tarane, cum a aparut sindromul vacii nebune?
                    Taranu:
                    - Iti dau un indiciu: taurul reguleaza vaca o data pe an.
                    - Pai si care e sparla? (intreaba blonda)
                    Taranu raspunde:
                    - Iti mai dau un indiciu: noi mulgem vacile de trei ori pe zi.
                    La care Blonda intreaba iar nedumerita:
                    - Pai tot nu inteleg ce treaba are asta cu sindromul?
                    Taranul enervat:
                    - Auzi fa … io daca ma joc cu tatele tale de trei ori pe zi si te regulez o data pe an, nu innebunesti?

                    Comment


                    • Intr-o seara un politist se grabea sa ajunga acasa pentru ca incepu sa ploua foarte tare, pentru ca nu mai putea merge mai departe intra la o casa unde erau 2 femei , mama si fiica.
                      Intra polistul in casa si o intreaba pe mama :
                      -Pot sa stau si eu in noaptea asta dvs??
                      Femeia:
                      -Desigur, numai ca doar camera fetei are doua paturi si puteti dormi cu ea.
                      - Bine.(zise politistul)
                      Dupa ce politistul se puse in pat mam o chema pe fata sa ii spuna ce sa faca si ce sa nu .
                      -Fata mamii, orice ar spune politistul tu sa spui nu!
                      -Bine mama, asa o sa fac!
                      Se puse si fata in pat, iar dupa cateva momente politistul prinse curaj si o intreaba pe fata:
                      -Are ceva daca imi mut patul langa al tau??
                      -Nuu! zise fata
                      Dupa cateva momente o intreaba polististul iarasi:
                      -Are ceva daca te dezbrac??
                      - Nuu!!
                      Dimineata fata se duse la mama ei si i-a spus:
                      - Tot cu nu, cu nu, cu nu, politaiul ma f*** !
                      sigpic #

                      Comment


                      • Suna o blonda la Politie:
                        - Mi-au spart masina, mi-au furat totul... si volanul si pedalele si schimbatorul de viteze, totul...
                        Peste 5 min isi da cu palma peste cap si suna iar la politie:
                        -Va rog sa ma scuzati, m-am urcat in spate!

                        Comment


                        • Nemultumiti de rezultatele alegerilor, piratii din Atlanticul de Nord au anuntat ca vor contesta rezultatele alegerilor la Curtea Constitutionala, motivele urmand sa fie discutate maine seara la sosirea acestora in portul Constanta.

                          Surprins de vesti, presedintele Traian Basescu a precizat ca va merge in port pentru a discuta personal cu piratii. "Este vorba de o neintelegere, dupa cum stiti cu totii, dupa alegeri trebuia sa plec pe mare", a mai spus seful statului.

                          Piratii din Atlanticul de Nord sustin ca au votat cu Mircea Geoana doar pentru a-l avea pe Traian Basescu alaturi de ei pe mare. Ei au mai precizat ca nu accepta compromisuri si vor cere repetarea celui de-al doilea scrutin.

                          Dupa cum declara un reprezentant al piratilor din Atlanticul de Nord, cele 260.000 de voturi pentru Mircea Geoana nu au fost luate in calcul de autoritatile romane, cabinele de vot de pe mare nefiind supravegheate electronic sau video.

                          Potrivit unor surse, Traian Basescu planuieste lasarea unei sosii la presedintie pentru o perioada de un an, timp in care va sta plecat pe mare alaturi de confratii sai.
                          Attached Files
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Bancul asta a fost realizat de intelectul dumitale? E naspa!

                            Comment


                            • Mamico, nu pot sa dorm! Spune-mi, te rog, o poveste!
                              - E trecut de 1 noaptea. Las' ca vine taticul imediat si cand o sa-l intreb
                              pe unde-a fost, o sa ne spuna el o poveste!

                              Comment


                              • Sute de mii de romani s-au inghesuit astazi dis de dimineata pentru a intra in posesia celui mai nou DVD cu Tom si Jerry, o compilatie speciala de Craciun in care Mircea Geoana si Traian Basescu joaca rolul principal.

                                Volumul 15 din Tom si Jerry, intitulat sugestiv "Maestrul betiv si Prostanacul" este o capodopera a genului, orice minor cu varsta curpinsa intre 23 si 85 de ani fiind obligat de propria constiinta sa il urmareasca.

                                Atat TB cat si MG interpreteaza magistral! Alegoria este superba. Bataie cu tarte cu frisca sau cursa nebuna pe masa din sufragerie. E o nebunie.

                                In alte roluri amatorii genului ii poti recunoaste pe Vasile Blaga interpretandu-l pe buldogul Spike, dar si pe Marian Vanghelie care o portretizeaza pe negresa batrana si grasa.
                                Attached Files
                                Last edited by D-FENS; 9 December 2009, 15:41.
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google