Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mami, tu esti alba, tati-i alb... eu de ce sunt neagra?
    - Fata mamii, la ce petrecere a fost in noaptea aia sa-i mutumesti lu` Dumnezeu ca nu latri!

    Comment


    • Doi mosnegi stateau pe o banca:
      -Auzi,o vezi pe tipa aia?moare dupa mine.
      -Da de unde stii?
      -Doar n-o sa moara inainta mea.!
      sigpic #

      Comment


      • In autobuz, un tip i se adreseaza unei tipe:
        - Domnisoara, va rog sa va prindeti cu mana de bara de sus fiindca bara de jos coboara la statia urmatoare...

        Comment


        • "Bocking on the heaven's door".
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • CE ESTE SEXUL?
            Dupa medici, este o boala - pentru ca ajungi tot timpul la pat.
            Dupa avocati, este o injustitie - pentru ca intotdeauna este unul deasupra, altul dedesubt.
            Dupa politicieni, este democratia perfecta - pentru ca se bucura atat cel de deasupra cat si cel de dedesubt.
            Dupa economisti, este o investitie proasta - pentru ca e mai mult ceea ce intra decat ceea ce iese.
            Dupa matematicieni, este ecuatia perfecta - pentru ca femeia ridica membrul la maxima putere, il inchide intre paranteze, ii extrage factorul comun si-l reduce apoi la expresia minima.

            Comment


            • „Carul cu Boc, artist plastic Traian Băsescu"

              „boc, boc, boc ! cine e ? tot boc"

              „La un cap de ţară, 4 ochi luceşte, ce să fie oare, este boc fireşte...".
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • Ce poate spune o femeie unui barbat gol:
                Am `fumat` trabuce mai groase ca asta!
                Uaaa ce dragalash este!!!
                Aaaa. Hai mai bine sa stam imbratisati.
                Sa stii ca se poate corecta prin chirurgie estetica.
                Hopaaa, si eu care m-am luat dupa marimea picioarelor!
                Lasa ca gasim noi o pozitie.
                Pot sa fiu cinstita cu tine?
                Ahh, acum imi dau seama de ce ti-ai luat un Porsche.
                Daca il udam poate mai creste.
                Oare de ce ma pedepseste Dumnezeu?
                Tot e bine, scapam mai repede.
                Nu am mai vazut asa ceva pana acum.
                Aha. Dar e totusi functionala, nu?
                Pare cam nefolosita.
                Poate ca la lumina naturala arata mai bine.
                Ce ar fi sa trecem direct la `tigarea de dupa`?

                Comment


                • - De ce a acceptat Bush să apară în fotografii alături de Geoană? Pentru a părea mai deştept.
                  - Mircea Geoană a avut cel mai suportabil mandat prezidenţial din istoria României!
                  - Unii sunt pro-Basescu, altii sunt pro-stanac
                  - Aseara Mircea Geoana a smuls infrangerea din ghearele victoriei!

                  Comment


                  • Un nebun tragea o sfoara prin curtea spitatului.
                    Un vizitator il intreaba:
                    - Nu va suparati, de ce trageti sfoara aceea dupa dvs?
                    - Da` ce? Vrei s-o-mping?


                    Un medic isi aduce studentii in vizita la un ospiciu. Se opresc la un salon unde era un barbat cu privirile ratacite.
                    - Vedeti, acest barbat si-a pierdut mintile fiindca femeia cu care trebuia sa se casatoreasca l-a refuzat.
                    - In urmatoarea rezerva il vom vizita pe cel care a luat-o..

                    Comment


                    • Un nebun merge prin spital tragand dupa el un pantof. La un moment dat se intalneste cu un medic care-l intreba:
                      -Ce faci ma ? Tragi un caine dupa tine ?
                      -Cum un caine ! Dumneata nu vezi ca-i un simplu pantof ?
                      -Bun, dar in cazul asta de ce nu te incalti cu el ?
                      -Cum sa ma incalt ? Vrei sa ma muste ?

                      Culmea geloziei: Sa fii gelos pe soare ca iti arde nevasta.
                      Last edited by vasile78; 18 December 2009, 01:33.

                      Comment


                      • Micutul John intra în dormitorul tatalui sau, exact când acesta se pregatea sa-si puna un prezervativ. Surprins, tatal încearca sa-si ascunda erectia aplecându-se si facându-se ca se uita dupa ceva sub pat.
                        - Ce faci, taticule? întreaba John.
                        - Eeeee… Am vazut un sobolan sub pat.
                        - Si ce-ai de gând sa-i faci, vrei sa-l f*ti?

                        Comment


                        • Se zice că într-o bună dimineaţă, Traian Băsescu s-a încumetat să se uite în oglindă.
                          S-a proţăpit în faţa oglinzii şi a întrebat: «Oglindă, oglinjoară, cine e cel mai bun
                          preşedinte din ţară?» Şi oglinda a spus: «Dă-te la o parte să văd!»”
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Un pusti intra in farmacie si intreaba: - Aveti prezervative?
                            - In primul rand, ii raspunde farmacista enervata, prezervativele nu sunt pentru copii si in al doilea rand sa-i spui tatalui tau sa vina singur sa si le cumpere pentru ca sunt de diferite marimi!
                            La care pustiul raspunde:
                            - In primul rand prezervativele nu sunt pentru copii, ci sunt impotriva copiilor, iar in al doilea rand nu o sa-i spun nimic lui tata pentru ca sunt pentru mama, care pleaca in delegatie si nu are cum sa stie marimea inca.)

                            Comment


                            • - Ce au facut moldovenii pentru prima data cand au vazut elicopterele?

                              - S-au dus sa le caute cuibul...
                              sigpic #

                              Comment


                              • Un militzian opreste un sofer noaptea... Actele in regula, faruri, stopuri, tot. Statea bou` cu actele omului in mana, nu ii gasea nod-n papura... In fine, vede ca asta nu avea stingator la masina.
                                - Dom`le, amenda! Te-am prins, te-am ars! Uite, ca sa te fac scapat, raspunde la o intrebare: conduci noaptea; de pe contrasens vezi ca se apropie 2 faruri; ce este?
                                - O masina...
                                - Bine, o masina, da` ce e? Mercedes, Dacie, Volvo.....? Vad ca nu stii...
                                Hai sa iti mai pun o intrebare: conduci noaptea; de pe contrasens vezi ca se apropie un far; ce este?
                                - O motocicleta...
                                - Bine, dar ce e? Honda, Suzuki, Kawasaki? Vezi ca nu stii? AMENDA scrie pe matale !!
                                - Bine, platesc, da` vreau sa iti pun si eu o intrebare: conduci noaptea: pe maginea soselei vezi o gagica meseriasha, bulan, cur, balcoane, tot tacamu`; ce este?
                                - O curva, ce sa fie?
                                - Bine, dar mai exact, ma-ta? sor-ta? nevasta-ta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google