Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "bai frate eram in tren , si ghici cine se pune langa mine? era Cezar , bai si cum sa fac sa ma bag in seama cu el fara sa par un loganist disperat. bai si intru pe loganclub , ii caut profilu , vad cai moderator la bursa. bai si zic cear merge un topic nou. bai si scoate asta laptopu imi da ban ne imprietenim si pe loganclub".

    Hai, care ai inventat-o?
    Sa te felicit, ca am ras cu lacrimi.

    Comment


    • super tare ......
      sigpic #

      Comment


      • foarte tare

        Comment


        • am inventato eu dar am scris cu skandal vad ca acum a ajuns la cezar , ca doar skandal e pe bursa , tu esti super

          sigpic

          Comment


          • e buna reclama! dar sunt greseli de gramatica
            Last edited by bogdan_1984; 21 March 2010, 09:41.
            sigpic

            Comment


            • vai am uitat ca am intrat pe forumul academicienilor romani.

              sigpic

              Comment


              • cezar eu am dat mass ...si cristi streulea m-a turnat ) ..si eu am modificat putin mai mult varianta lu sonykelu
                Last edited by Loganu; 21 March 2010, 11:57.

                Comment


                • si de unde l-ai copiat tovarase eminescu???

                  sigpic

                  Comment


                  • La un azil de nebuni, o baba pe un scaun cu rotile prinde viteza pe coridor...

                    In curbe, se inclina si se ridica in 2 roti; cauciucurile fluiera...

                    Pe un coridor, un pacient o opreste si o intreaba:

                    - Aveti permis de conducere?

                    Baba ii da un ambalaj de la o ciocolata si merge mai departe...

                    Dupa primul colt, o opreste un alt pacient si o intreaba:
                    - Aveti Verificare tehnica?

                    Baba ii da un ambalaj de la un pachet de guma de mestecat... si merge mai departe...
                    Dupa colt, pe dreapta, un alt nebun, gol pusca si cu o er***ie puternica...

                    La care, baba ofteaza cu naduf:

                    - Off!... Iar trebuie sa suflu in fiola!..
                    sigpic

                    Comment


                    • Pe o strada centrala, pe masura ce un barbat sapa un sant, in urma lui vine un altul care il astupa. Intrigat un trecator il intreaba:
                      - Ce faceti ?
                      - Sapam un canal pentru telefon.
                      - Si cablu unde e?
                      - Asta e un canal pentru telefon celular....


                      Tatal isi intreaba copilul de 4 ani:
                      - Stii cumva de ce nu mai taie lama mea de ras?
                      - Nu stiu, tata... cand am ascutit eu creioanele taia bine!



                      - Gogule, de ce ai mâinile bandajate?
                      - Păi să vezi, aseară veneam AGALE de la crâsmă spre casă, când cineava din întuneric, m-a călcat pe ambele mâini !!!
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • Un camion militar se impotmoleste in noroi. Din intimplare trece pin zona un Jeep cu 4 ofiteri care se dau jos si imping camionul ca sa iasa din noroi. Dupa ce se umplu din cap pina in picioare de noroi, reusesc sa scoata camionul din mocirla. La care unu dintre ofiteri il intreaba pe sofer: -Al dracului de greu camionul asta! Ce transporti in el? -20 de soldati!
                        sigpic #

                        Comment


                        • - Caut un sponsor pentru publicarea cartii "Cum am devenit miliardar"


                          I: Ce ii spune un semafor altuia?
                          R: Nu te uita la mine, ca ma inrosesc!



                          Un lucrator - sefului: - Daca nu-mi adaugati 100$ la salariu, o sa le spun celorlalti ca mi-ati adaugat 200$.




                          Se intalneste 0 cu 8 pe strada...si zice 0 la 8: Ce mai ,ti-ai pus centura?
                          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                          Comment


                          • Pe usa scria "Femei". Cand am intrat, numai veceuri...
                            sigpic #

                            Comment


                            • Ce trebuie aratat unei femei care conduce de 10 ani fara accident? Viteza a doua

                              Autobuzul pleaca din statie , dupa el alerga o doamna si striga: - Oameni buni, opriti va rog autobuzul! Intarzii la lucru! Pasagerii il roaga pe sofer sa opreasca. Doamna se urca si spune bucuroasa: - UFFFFF Multumesc! Am reusit!... Biletele la control va rog!


                              sa nu o bati ??? :d
                              Last edited by mc_alienu; 22 March 2010, 23:16. Reason: Automerged Doublepost
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • 2 hoti se duc la o stana sa fure niste oi . Fura ei o seara , 2 seri pana afla ciobanu . Gaseste ciobanu gaura pe unde intrau hotii si ii asteapta acolo cu un par . Vin hotii , unu dintre ei intra pe gaura si ciobanu ii da un par in gura . Iese asta cu mainile la gura si il intreaba celalalt hot .
                                - Ce ai facut ma? la care asta
                                - Intra tu ca pe mine ma bufneste rasu.........
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google