Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doua neveste, povestind despre seara de dinainte:

    Prima:
    - Aseara a fost cumplit! A venit al meu acasa, obosit, a bagat iute in el 7-8 sarmale,a profitat de mine 2 minute si s-a culcat.

    Cealalta:
    - Aseara a fost una din cele mai minunate seri din viata mea.... Am ajuns acasa de la munca, el ma astepta cu lumanari aprinse. M-a scos la restaurant, unde am mancat grozav si am baut sampanie. Am venit acasa pe jos, intr-o plimbare romantica, ne-am iubit o ora intreaga si apoi inca o ora am stat la povesti, ca pe vremuri...

    Cei doi soti, povestind despre seara precedenta:
    - Aseara a fost super! Am ajuns acasa de la carciuma, rupt de foame. Am ras niste sarmale extraordinare facute de nevasta-mea, i-am tras-o iute sa ma descarc si am dormit ca un prunc!!

    Celalalt:
    - Nu-mi aminti de seara de ieri!! Ajung rupt de oboseala acasa, pana de curent. Aprind niste lumanari, sa vad ceva. Vine nevasta-mea, cum sa incalzeasca mancarea, ca doar cuptorul electric era mort. O scot la restaurant, mancam ceva, dar ea comanda si sampanie.

    Raman deci fara bani de taxi, asa ca, la toata oboseala mea, mergem pe jos inapoi acasa. Acolo, are chef de "smecherii", dar la nervii pe care-i am, eu nu am chef de nimic. Se chinuie si ma "mangaie" vreo ora pana reuseste ceva. Si colac peste pupaza, dupa aia a trebuit s-o mai ascult inca o ora cum si-a petrecut ea ziua la birou...
    fara linkuri externe

    Comment


    • Bun banc. L-am listat si l-am dat la toti colegii.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Directorul de vanzari, directorul de marketing si directorul general se intorc cu totii de la o consfatuire. Pe drum, intr-un parc, gasesc un lampas vrajit. Il freaca si iata ca apare un spirit, care le zice:
        - Va multumesc ca m-ati eliberat! Ca multumire, voi indeplini cate o dorinta pentru fiecare dintre voi! Directorul de vanzari:
        - Eu primul! Eu primul!
        Si spune dorinta lui:
        - Vreau sa fiu in Bahamas pe un vapor foarte rapid si fara nicio grija.
        Si pfffffff, a disparut.
        - Acuma eu! Striga directorul de marketing. Vreau sa fiu in Caraibe impreuna cu fetele cele mai frumoase din lume, langa un izvor din care sa curga cocktail-uri exotice la nesfarsit.
        Si pfffffff, a disparut si el.
        - Si dvs.? zice spiritul catre seful lor.
        - As dori ca astia doi sa fie cu o ora inapoi in birourile lor.


        Morala: Lasa intotdeauna seful sa vorbeasca primul.
        sigpic

        Comment


        • @ shaloooo foarte tare bancuuu

          Cum reactioneaza femeile cand sunt prinse in pat cu altul?
          Nemtoaica: "Dragule ai spus ca vii la 5 iar acum este 5 fara 10! "
          Frantuzoaica: " Mon cherie bine ai venit acum putem continua in trei"
          Romanca: " Auzi Ioane, tu crezi ce vezi sau ce-ti spun eu?"

          Comment


          • saracu' ion a crezut ce i-a zis ea ...ca de nu ...
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • Un functionar ii zice lui Bula care s-a intors dintr-o vacanta petrecuta la munte:
              - Aveti bujori in obraz, domnule director, e din cauza aerului curat sau a fost vina bucatarului?
              - Nici una, nici alta. Salteaua pneumatica e de vina. Trebuia s-o umflu in fiecare seara.
              sigpic #

              Comment


              • Doi prieteni se intalnesc dimineata la cafea, dintre care unul cu un ochi vanat.
                - Ce-ai patit la ochi? il intreaba celalalt.
                - M-a lovit nevasta.
                - De ce?
                - I-am zis "TU".
                - Doamne iarta-ma, dar care este relatia la voi in familie ca te-a lovit pentru asta?
                - Pai aseara cand mancam mi-a zis: "Stii draga, noi nu am mai facut sex de trei luni". Si eu i-am raspuns:
                "Poate TU."
                sigpic

                Comment


                • Doi poliţişti discută:
                  - De ce îţi pui copilul să doarmă pe dulap?
                  - Data trecută a căzut din pat şi n-am auzit.
                  sigpic #

                  Comment


                  • - Chelner, in supa mea se afla o musca. - Nu va faceti probleme, nu mananca mult.
                    lipsa text

                    Comment


                    • culmea notariatului: sa faci copie legalizata dupa un act sexual
                      sigpic

                      Comment


                      • Cum fac oltencele testul pentru sarcină? Îşi bagă un praz în sex şi, dacă iese muşcat, sunt în luna a treia.
                        sigpic #

                        Comment


                        • Un tip sta in Danny’s Bar la aeroportul Changi din Singapore si observa o femeie foarte atragatoare la masa de langa el.
                          E atat de frumoasa, ca trebuie sa fie insotitoare de zbor, isi spune. Dar pentru ce companie o lucra?
                          Ca sa intre in vorba, se intoarce catre ea si-i sopteste sloganul Delta: „Love to fly and it shows?”.
                          Femeia se uita la el derutata. „Deci, nu lucreaza la Delta”, isi spune omul.
                          Peste o clipa, ii vine alta idee: „Something special in the air?”.
                          Ea pare la fel de derutata, deci Singapore Airlines cade de pe lista.
                          Mai incearca si sloganul Thai Airways: „Smooth as silk”.
                          De data asta, femeia se intoarce catre el: „What the fuck do you want?”.
                          Tipul se lasa pe spate satisfacut: „Aaahhhh, TAROM!”.
                          sigpic

                          Comment


                          • Doua prietene vorbesc:
                            - Ceva sex de calitate aseara?
                            - Nu. A fost un dezastru. Barbatu-miu a venit acasa, a mancat cina in 3 minute, s-a suit pe mine, a terminat in 4 minute si-n 2 minute sforaia... Dar tu?
                            - Oh, a fost incredibil... Barbatu-miu a venit acasa. M-a dus la o cina romantica. Dupa cina, ne-am plimbat o ora. Cand am ajuns acasa, el a aprins lumanari prin toata casa si am avut o ora de preludiu. Dupa preludiu, am facut sex o ora intreaga, fantastica, iar dupa aceea am stat de vorba o ora. A fost ca-n basme.
                            In acelasti timp sotii lor stau de vorba:
                            - Ceva sex de calitate aseara?
                            - Da, a fost excelent! Am sosit acasa, cina era pe masa, am mancat, i-am tras-o nevestei si m-am culcat... Dar tu?
                            - A fost oribil. Am ajuns acasa si nu aveam ce manca, fiindca se oprise curentul electric pana dimineata. De-aia a trebuit s-o duc pe nevasta-mea la restaurant, si-a fost atat de scump ca n-am mai avut bani de taxi si ne-ma intors pe jos acasa, cale de-o ora. Eram atat de furios cand am ajuns, ca nu mi s-a mai sculat pentru o ora, si dup-aia nu mi-am putut da drumul o ora. In sfarsit, cand am terminat, aveam asa niste draci, c-am adormit abia peste inca o ora.
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • buna asta
                              de fapt una mai buna decat alta

                              Comment


                              • -Ioane dormi?
                                -Nu.
                                -Ioane ma iubesti?
                                -Dorm.
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google