Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Michael si Larry s-au casatorit in California.
    Nu-si puteau permite o luna de miere, asa ca s-au suit in avion si au aterizat la casa parinteasca a lui Michael din Calgary.
    Dimineata, Johnny, fratele cel mic a lui Michael se trezeste si o intreaba pe maica-sa daca Michael si Larry nu s-au sculat inca.
    Ea raspunde:"Nu."
    Zice Johnny:"Stii, ce cred eu?".
    Maica-sa:"Nu vreau sa stiu. Mananca repede si du-te, ca intarzii la scoala!"
    In pauza de pranz, Johnny vine sa manance acasa. O intraba pe maica-sa:"Michael si Larry nu s-au nu s-au trezit inca?".
    Maica-sa:"Nu."
    "Stii ce cred eu?"
    "Nu vreu sa aud ce crezi tu... Mars inapoi, la scoala"
    Dupa scoala, Johnny se intoarce acasa si o intreaba din nou:"Michael si Larry n-au coborat inca?"
    Maica-sa, nervoasa:"Nu."
    "Stii, ce cred eu?"
    "Of!... Hai, spune in fine, ce crezi tu?..."
    Pustiul zice:"Noaptea trecuta, Michael a venit la mine in camera dupa niste vaselina si... cred ca i-am dat cleiul meu pentru avioane."

    Comment


    • Un om sparge o Banca cu platforma de tranzactionare Forex si ia cativa ostateci. Intreaba agresiv pe primul retinut:
      −Spune-mi m-ai vazut jefuind Banca ?
      Ostatecul raspunde:
      −Da !
      Fara sa mai stea pe ganduri, hotul il impusca in cap. Apoi intreaba acelasi lucru pe cel de-al doilea ostatec.
      ...Al doilea ostatec raspunde:
      −Eu nu te-am vazut, … dar te-a vazut soacra`mea !!
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • O blonda merge la doctor si se plange ca o dor toate.
        -D-le doctor, daca ma ating cu degetu pe cap ma doare, daca ma ating pe picior ma doare, daca ma ating pe burta iara ma doare...ma dor toate..ce am?
        Dr:Esti blonda naturala?
        Blondaa
        Dr:Atunci ii clar,degetul cu care te atingi e rupt .

        si intrebare:
        Intr-un lift stau o blonda desteapta,una proasta si Mos Craciun. Jos e un portofel doldora cu bani. Lumina se stinge,iar in
        cateva secunde se aprinde din nou, dar portofelul nu mai e.
        -Cine a luat portofelul?
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • eu zic ca mos craciun ))
          Its just a car ...

          Comment


          • Tineri căsătoriţi:
            - Draga mea eu am regulile mele. Dimineaţa la ora 8 să fie micul dejun gata, indiferent dacă sunt acasă sau nu. La ora 13 să fie prânzul gata, indiferent dacă sunt acasă sau nu. Cina sa fie pregătită pentru ora 19, indiferent dacă sunt acasă sau nu. Ai înţeles?
            - Da, am înţeles. Am şi eu o singura regulă: luni, miercuri şi sâmbătă fac sex, indiferent dacă eşti acasă sau nu…

            Comment


            • Originally posted by Costi-bc View Post

              si intrebare:
              Intr-un lift stau o blonda desteapta,una proasta si Mos Craciun. Jos e un portofel doldora cu bani. Lumina se stinge,iar in
              cateva secunde se aprinde din nou, dar portofelul nu mai e.
              -Cine a luat portofelul?
              pana la urma cine a luat portofelul?))
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Pai cine sa-l ia daca nu blonda proasta?!? Blonda desteapta si mos Craciun exista doar in basme )

                Comment


                • O tanara statea pe o banca in parc, cand un individ ce parea boschetar se aseaza langa ea si o intreaba:
                  - Domnisoara, vreti sa va culcati cu mine?!
                  - Nu!
                  - Atunci, va rog sa plecati din patul meu!

                  Comment


                  • Intamplare fericita:
                    Eram o persoana foarte fericita. Aveam o minunata prietena cu care ma intalneam de mai bine de 1 an, asa ca ne-am decis sa ne casatorim.
                    Exista o singura chestiune care ma deranja. Frumoasa ei sora mai mica. Viitoarea mea cumnata tot timpul se imbraca cu fuste mini (extrem de mini), iar in vocabularul ei nu exista cuvantul sutien, darmite in garderoba ei.
                    Culmea era ca intotdeauna cand ma aflam in preajma ei mereu scapa cate ceva pe jos, iar cand se apleca sa ridice imi oferea o priveliste mai mult decat frumoasa. Era clar. O facea in mod deliberat. Pentru ca asemenea scene nu se intamplau daca era si altcineva de fata.
                    Pregatirile de nunta fiind in toi, intr-o zi micuta surioara m-a sunat si m-a chemat sa mai verific ceva la invitatiile de nunta. Am luat-o de buna si i-am spus ca vin in cateva minute.
                    Era singura cand am sosit si a inceput sa imi sopteasca ce dorinte si sentimente are pentru mine. Mi-a spus cat de mult ma doreste si ca ar vrea sa facem dragoste macar o data inainte de a ma insura si a ma darui surorii ei pentru intreaga viata. Eram total socat si nu am putut scoate un cuvant.
                    Mi-a spus ca merge la ea in dormitor iar daca doresc un ultim salbatic "zbor" nu trebuie decat sa intru la ea in camera. Am ramas ca o stana de piatra, stupefiat de cele ce auzeam, uitandu-ma dupa ea cum urca scarile.
                    Am stat asa cateva momente, apoi m-am intors si m-am indreptat spre iesire. Am deschis usa, cautand cu privirea locul unde mi-am parcat masina, cand au inceput ropote de aplauze.
                    Toata familia viitoarei mele sotii era adunata in fata casei si ma aplauda. Cu lacrimi in ochi, viitorul meu socru s-a apropiat de mine si a inceput un mic speech: "Nici nu iti poti imagina cat de mandri suntem de tine ca ai trecut cu felicitari acest test. Nu as putea gasi un barbat mai bun pentru fiica mea daca as cauta in toata lumea. Bine ai venit in familia noastra!"
                    Morala:
                    INTOTDEAUNA pastreaza prezervativele in masina
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Originally posted by Costi-bc View Post
                      Intamplare fericita:
                      Eram o persoana foarte fericita. Aveam o minunata prietena cu care ma intalneam de mai bine de 1 an, asa ca ne-am decis sa ne casatorim.
                      Exista o singura chestiune care ma deranja. Frumoasa ei sora mai mica. Viitoarea mea cumnata tot timpul se imbraca cu fuste mini (extrem de mini), iar in vocabularul ei nu exista cuvantul sutien, darmite in garderoba ei.
                      Culmea era ca intotdeauna cand ma aflam in preajma ei mereu scapa cate ceva pe jos, iar cand se apleca sa ridice imi oferea o priveliste mai mult decat frumoasa. Era clar. O facea in mod deliberat. Pentru ca asemenea scene nu se intamplau daca era si altcineva de fata.
                      Pregatirile de nunta fiind in toi, intr-o zi micuta surioara m-a sunat si m-a chemat sa mai verific ceva la invitatiile de nunta. Am luat-o de buna si i-am spus ca vin in cateva minute.
                      Era singura cand am sosit si a inceput sa imi sopteasca ce dorinte si sentimente are pentru mine. Mi-a spus cat de mult ma doreste si ca ar vrea sa facem dragoste macar o data inainte de a ma insura si a ma darui surorii ei pentru intreaga viata. Eram total socat si nu am putut scoate un cuvant.
                      Mi-a spus ca merge la ea in dormitor iar daca doresc un ultim salbatic "zbor" nu trebuie decat sa intru la ea in camera. Am ramas ca o stana de piatra, stupefiat de cele ce auzeam, uitandu-ma dupa ea cum urca scarile.
                      Am stat asa cateva momente, apoi m-am intors si m-am indreptat spre iesire. Am deschis usa, cautand cu privirea locul unde mi-am parcat masina, cand au inceput ropote de aplauze.
                      Toata familia viitoarei mele sotii era adunata in fata casei si ma aplauda. Cu lacrimi in ochi, viitorul meu socru s-a apropiat de mine si a inceput un mic speech: "Nici nu iti poti imagina cat de mandri suntem de tine ca ai trecut cu felicitari acest test. Nu as putea gasi un barbat mai bun pentru fiica mea daca as cauta in toata lumea. Bine ai venit in familia noastra!"
                      Morala:
                      INTOTDEAUNA pastreaza prezervativele in masina
                      ce smecherie ai mai facut. lol. si bancu'????????????????
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • citeste cu atentie : " Morala:
                        INTOTDEAUNA pastreaza prezervativele in masina "

                        oricum tare )))
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          O tanara statea pe o banca in parc, cand un individ ce parea boschetar se aseaza langa ea si o intreaba:
                          - Domnisoara, vreti sa va culcati cu mine?!
                          - Nu!
                          - Atunci, va rog sa plecati din patul meu!
                          )se vede ca nu am fost atent)oricum e tare...
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • - Unde strâng cel mai tare chilotii de damă?
                            - La încheietura mâinii.

                            Comment


                            • mr.K...nu trebuie bagata mana acolo )))))
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • Soacra, pe patul de moarte, ii comunica ginerelui ultimele dorinte:
                                -Sa repari (tuseste fara putere) pendula aia de pe perete...
                                -O repar, mama soacra, o repar. Dumneata concentreaza-te acolo..
                                ..............................
                                Ion si Maria stateau de vorba:
                                - Ma Ioane, cum se zice corect: funicular sau furnicular?
                                - La ce?
                                ....................................
                                Cite persoane lucreaza in biroul acesta?
                                - Cu sef cu tot, sase.
                                - Deci, fara sef, cinci ?
                                - Nu, fara sef nu lucreaza nimeni.

                                Profa de geografie se adreseaza clasei:
                                -Copii credeti ca ar fi bine daca Pamantul se va roti de 7 ori mai repede?
                                Clasa: -Nuuuuu!
                                Bula: -Da!
                                Profa: - De ce Bula?
                                ...Bula: - Ar trece timpul asa de repede de ar fi azi duminica, maine duminica.
                                Profa: -Dar daca s-ar invarti de 15 ori mai repede, ar fi bine copii?
                                Clasa: -Nuuuu!
                                Bula: -Da!
                                Profa: -De ce Bula?
                                Bula: - Ar trece timpul asa de repede ca ar fi numai zile de salariu, azi avansul, maine lichidarea!
                                Pofa: -Daca s-ar invarti de 28 de ori mai repede, cum ar fi?
                                Clasa: -Bine!(copiind stilul lui Bula)
                                Bula: -Rau, doamna!
                                Profa: -Zi, de ce Bula?
                                Bula: - Ar trece timpul asa de repede incat azi femeile au ciclu, maine iar ciclu, noi cand mai f...tem?

                                6 adevaruri in viata:
                                1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
                                2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
                                3) primul adevar e o minciuna.
                                4) zambesti acum pt ca esti un idiot.
                                ...5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
                                6) inca mai ai un zambet pe fata...
                                Last edited by popavlm; 27 May 2011, 22:39. Reason: Automerged Doublepost
                                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google