Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Culmea masturbarii:
    Sa-tzi bagi penisul intr-o crapatura si sa asteptzi un cutremur.
    sigpic

    Comment


    • Doi tipi la inchisoare: - Cati ani ti-au dat ? - 15 - Pentru ce ? - Am spart un geam la serviciu. - Dumnezeule ! Pentru atat ? Unde lucrai ? - Pe un submarin
      In tara momentan.

      Comment


      • Un copil sarman i-a trimis o scrisoare lui Mos Craciun in care scria tremurat si cu litere sui:

        "Draga Mos Craciun,
        Eu mi-as dori un calculator cat de ieftin dar parintii mei nu au bani si cred ca nici tu nu ai putea sa-mi trimiti asa ceva dar cate lucruri frumoase n-as putea sa fac eu cu un calculator?
        Toti colegii mei au calculator si se lauda dar eu nu m-as lauda si as face tot felul de minunatii care ar aduce numai bucurie alor mei. Fiindca nu cred c-o sa-mi poti trimite un calculator te rog sa-mi trimiti o ciocolata."

        Scrisoarea a fost pusa la cutie si a ajuns la oficiul postal de care apartinea copilul si fiindca nu avea timbru diriginta a decis s-o deschida si citind-o i-au dat lacrimile. S-a sfatuit cu colegele si au pus mana de la mana, au cumparat un calculator ieftin si l-au trimis din partea lui Mos Craciun copilului amarat.
        Dupa cateva zile in cutia de scrisori a aparut un alt plic scris de aceeasi manuta tremuranda si femeile l-au deschis curioase. Iata ce scria:

        "Mos Craciun,
        Multumesc pentru calculator si promit ca o sa fac cele mai minunate lucruri cu el si o sa invat si mai bine si o sa fiu si mai cuminte si o sa auzi despre mine numai lucruri de lauda. Daca ai fost asa de bun si mi-ai cumparat calculator sunt sigur ca mi-ai trimis si o ciocolata dar au furat-o curvele alea de la Posta."
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • O intamplare reala din armata. Am facut armata la marina si la un moment dat eram in mars cu nava prin Delta Dunarii. De o parte si de alta a Dunarii padure.Eram in grup mai multi soldati cand la un moment dat unul " Mama ce Mercedes misto!" Toti ne-am repezit pe directia in care privea. Normal ca nu era nimic ca era padure dar teapa a fost inteligenta.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Cum spun moldovenii la pireu de cartofi?
            - Barabuli batusiti.
            sigpic

            Comment


            • 1. Userul Gigel Asudatu a decis sa-si ia calculator.
              Un computer nou costa in magazine 1000 E. Dar, deoarece Gigel avea
              deja sursa de alimentare, el a hotarat sa si-l ia pe componente si sa-l
              asambleze acasa. A cumparat placa de baza cu 150 E., procesorul
              cu 200 E., hardul cu 150 E., si monitorul cu 300 E.
              Cati euro a economisit Gigel, daca dupa 3 secunde de functionare
              sursa de alimentare a ars celelalte componente?

              2. Hackerul Vasile Jmeckeru' a scris un program de spart parole de
              8 caractere/ora. In cat timp isi va aminti Vasile parola de 32 de
              caractere pentru accesarea calculatorului propriu, unde se afla
              singura copie a programului?

              3. Userul Gigel Asudatu a aflat ca hackerul Vasile Jmeckeru' si-a luat
              un CD cu un joc piratat. Deoarece Gigel nu are CD-ROM, el a hotarat
              sa treaca jocul pe hard cu ajutorul dischetelor. Continutul CD-ului
              este de 750 MB, volumul unei dischete - 1,44 MB, iar Gigel are numai
              10 dischete. Distanta de la Vasile de acasa pana la casa lui Gigel
              este parcursa in 30 min. De cat timp are nevoie Gigel, pana sa-si
              dea seama ca jocul poate fi lansat doar de pe CD?

              4. Userul Gigel Asudatu a cunoscut-o pe chat pe Lenuta, o tanara de 16
              ani, si a rugat-o sa-i trimita poza. Deoarece Lenuta nu cunoaste alte
              formaturi, in afara de .bmp, poza ei are 15 MB. Gigel are conexiune
              Dial-up de 28 Kb, care se intrerupe la fiecare 20 min., apoi reconectarea
              dureaza 30 min. Tarifarea cu reducere este intre orele 3:00 si 5:00.
              Cati ani va avea Lenuta cand in sfarsit Gigel ii va descarca poza?

              5. Programatorul Butonel Mufa ii scrie unei tipe pe care a cunoscut-o pe
              chat, 2 mail-uri de 4 Kb fiecare, iar userul Gigel Asudatu - 5 mail-uri
              a cate 2 KB. Care va fi traficul insumat in momentul in care cei doi
              vor descoperi ca isi scriu unul altuia?
              sigpic

              Comment


              • Una reala: 4 TIR-uri mergeau in coloana prin R.Moldova....Soseaua pustie pe 10 km si-n fatza, shi in spate...Deodata rasare un militian din sant si-i opreste.."Bre, sunteti cam deshi...Mai rariti-va!"
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Dece se scutura gaina dupa ce o calca cocosul?
                  Ca sa-si imprastie placerea in tot corpul.
                  sigpic

                  Comment


                  • Discutie intre Iliescu si Bush:
                    Bush :soldati mei la un ordin intai gandesc si porma executa!
                    Iliescu:ai mei executa si porma gandesc!
                    Au mai vorbit ei ce au vorbit porma trec la fapte.
                    Bush : Mike da-i o palma lu Iliescu!!
                    Nu pot domn presedinte , e presedintele romaniei la noi in vizita.
                    Iliescu:Ion da-i o palma lu Bush!!
                    Zis si facut , ii da o palma de mai sa pice
                    Bush : Bravo maiii ....acu la ce sa gandeste
                    Iliescu:La ce te gandesti mai ?
                    Ion : pai ma gandeam ca la palma asta mai merg si vreo 2 pumni



                    -------------------------------------------------------------------------------------

                    Ion catre Marie: Daca faci amor cu mine iti dau mobilu
                    Dupa ce au facut amor ii cere Marie lui Ion mobilu , la care Ion zice : noteaza :0726....
                    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                    Comment


                    • O banana si un vibrator stau pe o noptiera; banana il intreaba pe vibrator:
                      - E prima oara pentru tine?
                      - Nu,de ce? Zice vibratorul.
                      - Vad ca tremuri tare
                      sigpic

                      Comment


                      • Radio Erevan:
                        -Ce face zb zzzb zzzzb ?
                        -O albina care da înapoi
                        sigpic

                        Comment


                        • La un bar de vanatori si pescari vine unul care era de al casei si incepe sa se laude ca el ar fi cel mai mare vanator si cel mai mare cunoscator de de blanuri din lume.
                          - Du-te dracului, ii zic aia, nu se poate.
                          - Vreti sa punem pariu? Ma legati la ochi si aduceti ce blana vreti, OK?
                          - OK!
                          I-a asta blana, o pipaie, pune mana la gaura de glont, duce mana la nas si zice: caprioara de Arkansas impuscata cu un Browning de 16mm.
                          Toti in cor: ooooooooooooooo, fenomenal!
                          Castiga pariul cu aia si se imbata manga.
                          Se trezeste omul dimineata, acasa, cu mari dureri de cap, se duce la baie ,vede ca are un ochi vanat. O intreaba pa sotie ce are la ochi si aia zice:
                          - De la mine ai vanataia ca ai venit acasa mort de beat, ai bagat mana la blanita, ai dus-o la nas si ai zis:
                          - Sconcs, omorat cu toporul!
                          Ambition

                          http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                          Comment


                          • Dialog în pat:
                            - Dragul meu, tu mã iubesti?
                            - Da' tu ce crezi cã fac aici? Flotãri?
                            sigpic

                            Comment


                            • Furnicuta grabita prin padure este oprita de leu:
                              -Hei!Da de ce atata graba furnicuto?
                              -Necaz mare,vai de noi!
                              - Da oprestete odata si spune draga ce sa intamplat?
                              -Pai cum n-ai auzit? Elefantul a avut accident(cu loganul).
                              -Bun si unde te grabesti asa?
                              -Pai, ma duc sa donez sange!

                              Comment


                              • De ce caraie cioara in zbor?
                                Schimba vitezele.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google