Ce detectoare de radar aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La mine suna la fiecare peco in banda K si deja ma enerveaza,ma gandesc sa dezactivez banda K

    Comment


    • Daca dezactivezi banda k atunci e bine sa scoti si detectorul din priza masinii si sa il pui in portbagaj... poate banda x ai vrut sa zici...Banda k e banda de detectare a radarelor politiei...
      sigpic

      Comment


      • Atunci de ce la mine suna la fiecare peco,practic nu rateaza nici unul in orice oras la voi cum face ... Tot asa?

        Comment


        • Nu face chiar la toate statiile peco...La Petrom si Rompetrolsuna...La restul nu am sesizat...Deci inca o data nu dezactiva banda K...E cea care detecteaza radarele politiei
          sigpic

          Comment


          • Eu nici nu-l folosesc in oras,doar cand ies in afara orasului.
            SUPERCAR,il tii cumva pe Highway?
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Il tineam pe City in oras,si mai nou il tin pe autoscan(ca cica aici are un procesor care filtreaza alarmele false,etc si ca e recomandat sa il tin numai asa indiferent ca sunt in oras sau in afara) si tot asa face ca si pe city.

              Comment


              • Azi am cumparat detectorul asta.E bun de ceva? In carte spune ca are avertizari vocale.Asa e?
                * detectie radar in benzile X, K si Ka
                * detectie LASER 360 de grade
                * Display UltraBright - Afişaj cu pictograme
                * Modul City/Highway - Reduce alarmele false în zonele urbane
                * Auto Mute - Diminuează nivelul alarmelor
                * LaserEye - Asigură o protecţie de 360º a semnalelor Laser
                * VG-2 Alert - Avertizează posibilitatea detectării cu sistemul de detecţie a detectoarelor de radar VG-2
                * VG-2 Undectable - Asigură imunitate totală împotriva sistemelor de detecţie a detectoarelor de radar VG-2
                * Spectre Undectable - Asigură imunitate totală împotriva sistemelor de detecţie a detectoarelor de radar Spectre 1
                Attached Files

                Comment


                • Eu zic ca e bun,din ce am citit.Ce fel de Cobra este?
                  Sa-l stapanesti sanatos si sa te fereasca de toate radarele.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • Cine poate sa-mi dea mai multe informatii despre cobra xrs 9430? Se merita ?

                    Comment


                    • Originally posted by D-FENS View Post
                      Eu zic ca e bun,din ce am citit.Ce fel de Cobra este?
                      Sa-l stapanesti sanatos si sa te fereasca de toate radarele.
                      Dupa cum arata pare a fi un ESD 7000

                      Comment


                      • In viitoru' apropiat o sa-mi iau un model de Cobra, vechi antic si de demult ))
                        L-am vazut in magazin pe la ~140 de lei. De asta am la lucru si pana acum (de 3 ani) nu a dat niciodata rateu.
                        Nu-mi trebe mie lasere si alte cele, cand face ca greieru e clara treaba. Ca mai baga si cate o alarma falasa nu ma deranjeaza.

                        Comment


                        • Ti-as recomanda de la ESD 7000 in sus,alegerea este a ta.
                          Succes in alegere!
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Cobra al meu XRS 9330 este la reparat pe garantie pentru ca nu mai detecta nimic
                            laureate 1.5l, albastru marin

                            Comment


                            • L-ai trantit(scapat) sau a "murit" asa,deodata?Eu il am de peste 1 an (sa nu zic intr-un ceas rau) si merge "brici".Am avut si grija de el,ca si el are "grija" de mine.Tot Cobra(ESD 9117)am si eu.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Ti-as recomanda de la ESD 7000 in sus,alegerea este a ta.
                                Succes in alegere!


                                Asta e )
                                Am gresit doar cu pretul (in AR Black Pearl poate confirma) e max 170 de lei.
                                In anii astia de cand merg cu el la firma, merge super ok.
                                Last edited by Octavian; 19 July 2008, 23:59.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google