Statii Radio CB

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am vazut la Dedeman, dar nu m-am uitat la pret. Daca trec pe acolo o sa intru sa vad.

    Comment


    • am si eu o statie tti 550 si nu mai pot sa emit deloc??care ar fi problema??

      Comment


      • detalii, simptome?
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • voi aveti probleme cu statiile la viteze peste 150km/h? la mine se aude un fel de sfarait. este normal?
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • Originally posted by dragos firoiu View Post
            Salve!Protectie de cauciuc, pentru talpa magnetica, a unei antene TS 9 Ranger, unde pot gasi,si cam la ce pret? Mersi !
            M-am uitat la Dedeman si era 15 RON protectia de 120 mm. Cele de 140 mm se terminasera.

            Comment


            • Mersi pentru informatie si pentru ajutor!
              ubi concordia ibi victoria

              Comment


              • salut schimb statie radio cb TTI 550 cu Maxon CM 10 sau cu Danita 2000 detalii PM

                Comment


                • dragos firoiu@ - Cu placere!

                  razvan05@ - La mine la viteze mari se aude un fel de fassait, dar numai daca emite cineva si probabil din cauza ca sta antena incovoiata. Vezi sa nu o pierzi!

                  Comment


                  • s-a tinut bine dupa mine. si daca zboara de pe plafon o duc taras de fir . )
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • ) Esti tare )! Sa nu faca alte pagube ma refeream! ) )

                      Comment


                      • am una de 50cm de rezerva in portbagaj. statia sa nu pice...
                        dar nimic in lume nu este de neinlocuit
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • Originally posted by razvan05 View Post
                          domnul care mi-a reglat antena a spus ca nu se simte o foarte mare diferenta intre plafon si portbagaj dar ca recomanda totusi plafonul
                          Domnul care ti-a reglat antena............se pare ca nu stie multe lucruri,daca ti-a spus asa ceva colegule............iar daca vrei sa aflii o perere mai mult decat "adevarata" ....discuta cu Meghitz............(sau Dan Carare..pe numele lui adevarat)......si-ti va povestii cam cum este..........este un tip mai mult decat super ok.

                          Comment


                          • eu cred in ceea ce spune primul venit deoarece segmentul de CB ma depaseste.
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • statie tti 550 nu pot sa emit cu ea deloc...receptia ii normala...astept niste pareri...microfonul nu e ars k l'am schimbat tot de prin ea e...daca are cineva o poza cu o statie tti desfacuta sa vad cum arata lipiturile..am fost si la un "electronist" si m'ia zis k e umblat in ea..

                              Comment


                              • Am TTI 880 si singura data cand nu am putut emite a fost cand imi era terminata bateria de la Mic. In rest nici cea mai mica problema.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google