Sfat Cand Este Bine Sa Cumperi Anvelope De Iarna?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu stau la casa si am pivnita sub toata casa o sa le tin in pivnita vara unde este racoare si nu bate soarele,ma gandeam ca au contract cu o vulcanizare sau un service sa monteze anvelpele ce la televizoare si altele cand iti da garantie si se strica le repara pe raioane???

    Comment


    • #17
      Nu te supara si tu acu', a fost o gluma. Mi-a trecut prin cap ca la asta te referi. Nu asigura service.
      Pai atunci daca ai si pivnita e perfect, ia-ti 4 anvelope bune, eventual si niste jante de tabla si aia e. Nu o sa mai ai nici un stres, le schimbi cand vrei tu fara sa mai faci drumuri la vulcanizare si nu iti ia mai mult de juma' de ora.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #18
        Nu are dc sa ma supar fiecare are dreptul sa isi spuna parerea despre orice dar nu o sa dau mai mult de maxim 700 ron pe anvelope de iarna ca nu am de unde am alte prioritati scoala,rate etc.!!

        Comment


        • #19
          domnilor, cum sa mai discutat subiectul si pe alte topicuri, in speta pe cele de anvelope (dati un search) si raspunsul corect deja s-a dat (ala cu 7 grade celsiu), acest topic se incheie aici.
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google