Michelin Energy Saver Vs Dunlop

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Michelin Energy Saver Vs Dunlop

    In aceasta iarna trebuie sa schimb si eu gumele mele devenite slick-uri (cele cu care a venit masina din fabrica). Numai ca am o problema, si anume, nu stiu ce sa aleg. Ca si pret, sunt tot pe acolo, dar as vrea sa stiu care ar fi mai bune, lasand la o parte aspectul profilului.

    Din fabrica masina a venit cu Michelin Energy X GREEN, care dealerul mi-a zis ca sunt intermediare (si pe net cuiva cu o skoda la fel i s-a zis cand a luat masina de la dealer, cu aceleasi gume), insa pe net nu am gasit decat de vara modelul respectiv, si nici pe gume nu scrie ca ar fii intermediare. Nu stiu pana la urma ce am pe masina...

    Cele pentru vara vreau sa le iau in ianuarie, pentru ca atunci e cel mai bun pret. M-am uitat la Michelin din start, dar am vazut si Dunlop in aceeasi bani, si destul de ok la prima vedere. Voi ce ati cumpara? Care ar fii mai bune?

    nici o parere, nimic?
    Last edited by B 83 RMJ; 11 October 2011, 18:47. Reason: Automerged Doublepost
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google