Cauciucuri Kormoran

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa va mai aud ca vb de rau kormoranele....acu ca o sa am la vara bf goodrich...care mai comenteaza de rau si pe astea?
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Daca Kormoran-ele ti se pareau bune si decente, atunci nu vei simti nici o diferenta cu astea.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • acum o saptamina mi-am luat 2 fulda de iarna fara comentarii,cormoranele...caca,fulda...super.

        Comment


        • pai normal ca banuiesc ca kormoranele tale erau de vara
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • am facut 48.000 km cu kormoranurile venite din fabrica.este adevarat ca e saniutza cand ploua nu mai zic cand ninge... dar daca mergi usor linistit nu ai probleme.am cumparat goodyear vector 5+ sa vad cum se comporta si dansele

            Comment


            • eu la anu o sa merg al 4-lea sezon de vara cu ele se prezinta ok
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Originally posted by mumus View Post
                sa va mai aud ca vb de rau kormoranele....acu ca o sa am la vara bf goodrich...care mai comenteaza de rau si pe astea?
                Cum al 4 lea sezon cu kormorane?

                Comment


                • 4 sezoane e putin, kormoranele sunt indestructibile ce conteaza alte aspecte cand anul trece si fericitul proprietar vede ca au ramas la fel de carnoase?

                  Comment


                  • Originally posted by Cezar View Post
                    Cum al 4 lea sezon cu kormorane?
                    am facut rost numa de 2-a bf goodrich....deci daca pana la primavara nu mai fac rost de inca 2-a....o sa am 2-a roti cu bf goodrich si 2-a cu kormorane.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Originally posted by dani p View Post
                      ai 51000 km si nu sunt uzate aproape deloc? Ma mir, pt ca si eu am kormoran si nu-s nici pe departe asa rezistente cum zici tu...
                      eu am aproape 50 000 km cu ele si mai merg sunt rezistente foarte bune pe asfalt uscat si pe zapada sunt excelente in schimb pe ud sunt slabe ca performante

                      Comment


                      • fraternizezi cu mumus? si el e un foarte mare sustinator al cauciucurilor kormoran. ba chiar tot el spunea ca sunt foarte bune cauciucurile daca sti cum sa mergi cu ele.
                        acum dupa ce si-a pus noile cauciucuri(oricare ar fi ele si uzura lor), sunt convins ca s-a linistit.
                        este normal sa fi multumit de cauciucurile Kormoran, asta pentru ca nu ai incercat si cauciucurile bune.
                        crede-ma ca, cauciucurile Kormoran sunt niste ieftinituri care nu se uzeaza rapid si au performante extrem de slabe. nu doar pe suprafetele umede, dau rateuri in toate conditiile.
                        de fapt, cred ca singurul loc unde sunt ideale este atunci cand faci un burn, nu are dupa ce sa-ti para rau la final.

                        nu zice nimeni ca nu poti circula cu aceste cauciucuri, ca nu sunt bune, nu tin la uzura... problema apare atunci cand ai nevoie de ele si te lasa cu ochii in soare. eu am patit asta la 2 saptamani de cand am luat masina noua. a fost suficient, dupa o luna aveam gume noi si interesant, la cam orice franare de ulltim moment nu auzeam sa scartiie nimic.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Inca nu mi-am pus bf-urile...ca sunt de vara...
                          Acum am gume de iarna...(cum este si normal)
                          si sincer chiar sunt multumit de kormorane, ptr ca le stiu limita)

                          Am mai spus si o mai spun...cine vrea sa vada ce poate un kormoran..sa vina vara in Brasov..ca ai arat.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Lasa dom'le ca unii dintre noi stim limitele cormoranelor. Sa faci Poc la 10 km/h in panta usoara...e o senzatie de vis . Stiutul limitelor nu e ceva ok...se poate intampla ceva neprevazut si atunci te sui pe om cu tot cu masina.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • eu nu cred ca vara faci poc la 1o km /h...

                              iarna nu sunt bune..ca sunt gume de vara!
                              vara nu sunt bune la franari extreme...
                              astea ar fi punctele lor slabe.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Vara faci usor poc pe udatura...iar franarea mai putin brutala poate deveni extrema cu anvelopele astea. De exemplu, cu un Continental EcoContact3 (gama low end), nu simti diferenta intre uscat-ud pe timp de vara, iar de scartait, f greu le faci sa scartaie. Sunt cativa metrii diferenta, care inseamna foarte mullt.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google