Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bleizer View Post
    de maine Continetal eco 3 - 195/65/15
    si iarna Fulda Crystal Montero 195/65/15
    De ce 195 ???
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • excelenta alegere, bleizare, sa pui gume late iarna...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Originally posted by Octavian___31 View Post
        No problem
        Nu de alta, dar numai ce mi-am achizitionat 4 bucati (acu o luna)
        170 lei/bucata si eram bucuros de ce afacere buna am facut si tu era sa-mi strici bucuria
        De curiozitate, ce DOT aveau alea la 170 lei /buc?

        Comment


        • Nu stiu io ce dot au
          Asa arata
          Attached Files

          Comment


          • Originally posted by Seba View Post
            excelenta alegere, bleizare, sa pui gume late iarna...
            Avand in vedere ca intre 185 si 195 nu e mare diferenta nu vad ce problema ar avea ....daca isi lua anvelope peste 205 atunci cred ca se vedea o diferenta
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • Am scapat de kormoran,le-am vandut cu tot cu jante ca sa reusesc,si am pus 2 tigar sigura si doua debica passio 2.Raspund mult mai bine la comenzi amndoua marcile.

              Comment


              • @gmv97: diferenta nu e numai in latime, este si talonul mai inalt

                Comment


                • pai si diferenta e asa de mare? eu spre exemplu cel mai mic pot sa pun 195\65\r15 si actual am jante pe 17 205\50 si ma gandesc de iarna sa iau aceeasi dimensiune. o sa am problema la iarna?
                  zoom-zoom

                  Comment


                  • Pe zapada sunt de preferat anvelopele mai inguste. Si eventual umflate putin mai tare. Din pacate, pe uscat sunt mai misto alea mai late. Din aceasta dilema nu puteti iesi....

                    Comment


                    • Eu merg cu dimenisiunile 185/65 r 15, Michelin. foarte multumit
                      nimeni nu moare virgin, viata ne .... pe toti
                      mazda 3 / logan 1.5 dc

                      Comment


                      • Toyo Proxes sau anvelope de genu se gasesc si pe 185 / 65 / R15 ? Pe la 400 lei / buc care sunt cele mai bune anvelope cu dimensiuni stock ?
                        '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                        Comment


                        • Se gasesc Toyo Proxes T1-S la dimensiune 185/65/15.
                          Pentru premium exista Toyo Proxes T1-R dar incepand de la 195/50/15, nici un producator nu face anvelope highend cu talon de 65.

                          Comment


                          • pt ca n-or auzit de logan...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Anvelopele Nexen sunt bune , are cineva a avut?
                              http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                              Comment


                              • Eu am Continental Eco 3 , dar le-am cam uzat si trebuie sa imi cumpar altele.Ma gandesc la ceva mai ieftin , o sugestie ceva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google