Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • subscriu pentru BFG g-force winter - initial am fost sceptic cu privire la profilul unit pe centrul al anvelopei insa dupa o discutie cu cineva care a folosit acest tip m-am hotarat sa le cumpar , s-au dovedit a avea calitati excelente (si in plus faptul ca au zgomot redus la rulare) . Pentru vara , anul trecut am cumparat Vredestein Hi Trac , cu profil unidirectional , care , de asemenea , s-au dovedit a avea calitati deosebite , mai ales pe carosabil ud ( aderenta , imprastierea apei , deplasare laterala si franare , zgomot la rulaj )

    Comment


    • si.. a avut careva curaj sa treaca la anvelopele de vara ?
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • e ilegal

        Comment


        • ba nu. dupa prima lege ar fi fost obligatorii cele de iarna pana pe 01 martie. dupa a doua lege erau obligatorii doar pe carosabil acoperit cu zapada sau polei...

          asa ca ... in week-end eu voi pune rotile de vara (daca nu va mai ninge pana atunci)

          http://www.4 tuning.ro/legislatie-auto/anvelopele-de-iarna-au-devenit-obligatorii-este-oficial-9596.html

          scapati de pauza dintre 4 si tun...
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • am montat deja cauciucurile de vara

            Comment


            • eu auzisem de 1 aprilie. o fi pacaleala.

              Comment


              • deci este cineva mai curajos ca mine
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • Eu intr-un an le montasem pe cele de vara pe 12 martie. Si pe 16 martie a nins de a fost jale in oras. Sa vezi ce frumos era in rampe (Iasul e oras pe 7 coline, ca si Roma ).

                  Comment


                  • Eu mai astept ca dimineata e inca polei de la zapada topita ziua. Probabil saptamana urmatoare.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • NDL: abtine-te, nu mai dezimforma lumea daca nu stii si nu te pricepi

                      Comment


                      • eu am pus gumele de vara de 2 saptamani ...
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Eu nici nu am avut gume de iarna! Stiu ca sunt un monstru inconstient, ca am pus vietile oamenilor nevinovati in pericol, etc.

                          Comment


                          • In sudul tarii, au fost cateva zile consecutive in care tempaeratura a depasit 10*C, inclusiv ieri. De zapada nici vorba. Azi dimineata, la Alexandria a nins.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                              Eu mai astept ca dimineata e inca polei de la zapada topita ziua. Probabil saptamana urmatoare.
                              ai vreo problema?! eu am spus ce auzisem, nu ca ar fi adevarat. desi logic ar fi sa dureze mai mult pt ca e stiut ca in martie ninge. dar tu n-ai de unde sa stii ca la cati ani ai , n-ai prins prea multe

                              Comment


                              • Vezi ca ai citat aiurea!
                                ubi concordia ibi victoria

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google