Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am Dunlop Winter.. de ceva timp, si sunt foarte multumit. Cu ele am ramas impotmolit doar pe zapada afanata si cu gheata dedesubt. Chiar m-a impresionat aderenta avuta cu ele. Nici de Conti Ts850 nu am auzit lucruri rele deloc, dar avand Dunlop, tot pe Dunlop as merge.

    Comment


    • Eu vara am avut dunlop sp sport, si am o parere foarte buna despre ele, mai astept pareri oricum, ca luna viitoare le cumpar. Acum ma documentez.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment



      • ai aici 3+1
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • pe 185/65/15 sunt mai bune conti ts830 decat alpin a4. testat de mine pe Lighean ph2 si 2.
          Keep walking...

          Comment


          • Multumesc ptr sfaturi, voi alege si eu Conti 850.
            Pe marimea mea si Adac spune exact ce spuneti si voi, dar ptr ca Adac a scris ca sunt cele mai ok pe gheata, ud si zapada, asta voi alege, multumesc inca o data ptr sfaturile si parerile voastre.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Si eu merg tot pe conti ts850, urmeaza a4a iarna cu ale mele si cred c-am sa le schimb desi sunt foarte multumit de ele, debica frigo 2.
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Eu cumparam debica doar daca se fabrica in prima varianta, pe logan inca sunt fantastice.

                Iata si ceva util.
                Last edited by mumus; 1 September 2014, 21:10. Reason: Automerged Doublepost
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Originally posted by 827sam View Post
                  Scuze de reply' dar unde e 3+1 ? . Ca pretul de acolo este pe 1 produs , si daca iei 3 ajungi la pretul a 4 anvelope . Ba chiar la BF Goodrich(G-force Winter) pentru logan 185/65/15 am gasit cu 880ron 4 anvelope , iar la mico' 996ron . Deci ?

                  Comment


                  • Originally posted by 827sam View Post

                    t z e a p a !
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Aveti dreptate baieti, am analizat ulterior, eu ma uitasem la cele de vara unde chiar gasisem ceva bun, la cele de iarna intradevar au un pret mult prea mare.


                      intreaga oferta :
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • dar vad ca, daca bagi 4 in cos, nu mai e 3+1. tot 4x279,99...
                        Este posibil ca acest domeniu să fie de vânzare!

                        Comment


                        • Bine ma, daca nu vrei, nu e promotie )
                          Probabil ca daca adaugi 3 iti mai dau unul moca ... in fine, e pentru cine vrea sa cumpere cu adevarat, nu pentru cine "zapeaza".
                          sa cumperi cu 260 un michelin energy saver e o smecherie, sa-ti mai dea si unul moca e chiar bine, daca eram in bani m-as fi bagat.
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Samurache...cand intentionezi sa-ti achizitionezi "pneuri"...il cauti pe subsemnatul si/sau pe Nedelica...ca sa-ti administram niste consultanta intravenoasa.

                            Ideea e ca e pe net e si tzeapa frumos ambalata. eu am luat de pe net in 2010 niste (4) Bridgestone turanza si s-au dovedit a fi in regula, dot din anul curent...etc
                            Last edited by jonnie007; 1 September 2014, 23:31.
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Ce sa faca nedeleu ?
                              Poate sa-mi traduca un text din hindusa in romana

                              Promotia aia e reala plus ca magazinul exista si fizic asa canu e nevoie sa te stresezi cu o comanda online ...
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Da, e reala, am fost eu ieri la ei cu un prieten, insa anvelopele care sunt la promotie 3+1 sunt vechi, au dot 2009, prietenul cu care am fost si-a luat Dunlop cu 240ron/anvelopa, promotie 3+1, montaj gratuit, platit echilibrare

                                PS: anvelope de vara
                                Last edited by alinushus; 3 September 2014, 13:33. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google