Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ma grabesc inca sa trec la gumele de iarna, probabil luna viitoare când o sa ajung pe la tara si sper sa prind si vreme insorita, chiar daca nu este cald, sa nu fie noroi.

    Comment


    • Uite ca nici n-am retinut cum sunt gumele noi. Alea de la kojak le voiam pentru "o manevra".
      Eco 5 au B pe ud si la consum.
      Acum nu mai stiu daca nu cumva sunt premium contact .
      Cine a luat masina anul asta cu gume continental poate sa ne lamureasca.

      ContiEco5 sunt
      Last edited by Fanez; 10 October 2016, 23:07. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

        Sunt ecocontact5 Fane. Posibil made in Ro.
        Troaca mea a venit cu sosete Duragrip.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Last edited by jonnie007; 10 October 2016, 23:13.
        Keep walking...

        Comment


        • Am auzit ca bugetul meu pentru anvelope de iarna s-a redus drastic. De la 250/buc. la 160/ buc. Ce hal de gume iau eu cu banii astia?

          Comment


          • Debica Frigo 2.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • primul rand

              Comment


              • Multumesc. Cam nesatisfacator . Adica nu ma incanta ce pot lua cu banii astia.
                Ma gandesc daca ar fi mai convenabila o varianta SH.
                Nu e ca in cazul masinilor
                Masina noua-anvelope SH, e buna asta.

                A auzit cineva de astea? http://www.anveloshop.ro/anvelope/ia...88t-66152.html
                Last edited by Fanez; 11 October 2016, 23:30. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Se numesc Fortuna pentru ca esti norocos, daca ajungi acasa cu ele.

                  Originally posted by Fanez View Post
                  Ma gandesc daca ar fi mai convenabila o varianta SH.
                  vezi daca da anvelopele separat

                  Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
                  Last edited by B997NDL; 11 October 2016, 23:44. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • De vreo 6 ani sunt pe locul 1 la testele ADAC. Cele mai recomandate anvelope.

                    Fanica, lasa prostiile si asculta-mi sfatul. Ia niste anvelope de care ai auzit si lumea din jurul tau le foloseste. La bugetul ala ai de ales intre Debica Frigo 2 si Sava Eskimo 3.

                    Anvelope Iarna 185 65R15 88T Eskimo S3+Ms - Sava cu livrare rapida in 1-3 zile lucratoare. Alege din 5000 de produse in stoc real. Comanda online!
                    Last edited by vitriol; 11 October 2016, 23:49.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • sau intreaba-l pe asta ce anvelope sunt.
                      or fi anvelope Tyres, la fel cum au la Lidl o bere care se numeste Beer.

                      m-am lamurit din poze, sunt Kingstar.
                      uite aici...

                      Last edited by B997NDL; 11 October 2016, 23:50. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

                        Corect. Desi ar trebui sa bagi banii in ceva premium. Nu le iei de azi pe maine...iti vor folosi mai bine de 4-5 ierni.
                        Se impune o rectificare bugetara, lasa-le dreaq de Furtune!


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Keep walking...

                        Comment


                        • La ora asta nu mai am chef sa caut dar mai am timp. Multumesc.
                          Originally posted by vitriol View Post
                          Debica Frigo 2.
                          N-as lua Debica dar am vazut o oferta cu 123 lei/bucata si are indice B pe ud. Unii le lauda.

                          Comment


                          • sau astea... Tri ştar panci sunt M+S 3PMSF

                            Comment


                            • Originally posted by Fanez View Post
                              La ora asta nu mai am chef sa caut dar mai am timp. Multumesc.

                              N-as lua Debica dar am vazut o oferta cu 123 lei/bucata si are indice B pe ud. Unii le lauda.
                              Ma uitasem in alta parte. Debica astea au E pe ud. Alea de 123 erau alte dimensiuni.
                              Am zis eu ca la ora asta nu e momentul sa mai caut
                              Mai bine ma culc. Noapte buna!

                              Comment


                              • Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

                                Fane majoreaza bugetul ca sa incalti cum trebuie tigaia.
                                Misto Traistar alea a lu' Nedelica!



                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google