Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hmm... e prima oara cand am descoperit site-ul si m-am bucurat de existenta lui.Bineinteles ca si eu posed un Logan. Tunning-urile prezentate mi se par atat de sarace in idei incat sunt de-a dreptul jalnice! Cu o mentiune speciala pentru VS49LYN care parca mai arata ceva ... In rest , totul e o apa si-un pamant! Eu nu mi-am tunat-o insa am o multime de idei .Aici cautam o sursa de inspiratie dar din pacate , nimic! Ii rog pe cei care si-au prezentat deja masinile in site (incantati fara indoiala de ce-au facut cu ele) , sa nu se supere pe aprecierile mele .

    Comment


    • vreau si eu o idee cam ce as putea sa-i fac masinutei sa nu mai fie chiar asa simpla bara din fata.Sau ce as putea schimba fara prea multi bani cu autocolant sau ceva de genu, Ma puteti ajuta?
      Attached Files
      Last edited by Simon; 1 August 2009, 16:01.
      Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

      Comment


      • Originally posted by bobs View Post
        hmm... e prima oara cand am descoperit site-ul si m-am bucurat de existenta lui.Bineinteles ca si eu posed un Logan. Tunning-urile prezentate mi se par atat de sarace in idei incat sunt de-a dreptul jalnice! Cu o mentiune speciala pentru VS49LYN care parca mai arata ceva ... In rest , totul e o apa si-un pamant! Eu nu mi-am tunat-o insa am o multime de idei .Aici cautam o sursa de inspiratie dar din pacate , nimic! Ii rog pe cei care si-au prezentat deja masinile in site (incantati fara indoiala de ce-au facut cu ele) , sa nu se supere pe aprecierile mele .
        Va gasiti sa comentati ca X sau Y nu au facut nimic din ce inseamna tuning la masinile pe care le avem , dar de obicei voi care faceti comentarii de genul asta nu aveti nici macar masina , sau daca aveti voi nu ati facut chiar nimic la masina voastra.
        Scuze de of topic.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • Ba bobs tuneaz-o tu pe a ta si arata-o aici sa vada lumea cum trebuie procedat.
          dan.moraru uite cum arata cu jante
          FastFurious ce zici de astea?
          Simon sper sa te ajute.(Nu am vazut PH2 mai tunat ca sa am idei,si la ora asta mi-e un somn..)
          Ma scuzati nu m-am ocupat prea bine de detalii dar sunt obosit

          PS: de maine o sa plec vreo 10 zile. Bafta tuturor
          Attached Files
          sigpic
          !

          Comment


          • Mersi mult.
            sigpic
            https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
            http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

            Comment


            • Originally posted by vdmihai View Post
              Ba bobs tuneaz-o tu pe a ta si arata-o aici sa vada lumea cum trebuie procedat.
              dan.moraru uite cum arata cu jante
              FastFurious ce zici de astea?
              Simon sper sa te ajute.(Nu am vazut PH2 mai tunat ca sa am idei,si la ora asta mi-e un somn..)
              Ma scuzati nu m-am ocupat prea bine de detalii dar sunt obosit

              PS: de maine o sa plec vreo 10 zile. Bafta tuturor
              Multumesc frumos.
              Concediu placut!!
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • Nimic nimic pe aici?
                sigpic
                !

                Comment


                • Ma ajuta si pe mine cineva sa vad cum arata jantele de pe masina in loc de unde e gri acum sa fie rosu in culoarea masinii si unde e negru vreau sa ramana negru odata iar a 2-a poza invers gri sa fie negru si negru rosu
                  Attached Files

                  Comment


                  • @bobs, poate ai treaba si noi te retinem... Sau poate dormei si noi te-am trezit. Se vede treaba ca visai umed...

                    Uite cine dadea lectii de tuning.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by dan.moraru View Post
                      Am gasit o poza mai clara.
                      vreau drepturi de autor !!!

                      Comment


                      • Cred ca bobs e client fidel targ Vitan...

                        @bobs, zi-mi tu mie daca ai vazut tuning mai original decat plinta de parchet
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • Originally posted by vali2706 View Post
                          Ma ajuta si pe mine cineva sa vad cum arata jantele de pe masina in loc de unde e gri acum sa fie rosu in culoarea masinii si unde e negru vreau sa ramana negru odata iar a 2-a poza invers gri sa fie negru si negru rosu
                          Scuze pentru intarziere.
                          Altcineva?
                          Attached Files
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • doamne ce uratenie in ultimile poze !!!

                            Comment


                            • Le-am facut cum a zis el.
                              Sau vrei sa zici ca nu le-am facut eu bine?
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • @vdmihai Multumesc frumos Dupa ce am vazut pozele acum sunt sigur ca gri cu negru e cea mai buna combinatie pt jantele mele

                                @alex21 Pai na stiu ca nu sunt cele mai frumoase jante de pe pamant dar mie imi plac jante masive arata bine pe logan plus ca oricum la cat am dat pe ele is muult mai bune ca alea de tabla Fiecare cu gusturile lui,de asta ne-a facut Dumnezeu diferiti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google