Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Singura idee care mi-a venit in minte
    Attached Files
    sigpic
    !

    Comment


    • eu ti-am mai facu o data sau de 2 ori cu spatele si cu fatza :|
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • in poza pusa de el(din spate) e cam greu sa-i pui eleron.. daca vrea pe luneta.. ca bate soarele

        Comment


        • cu fata nu,spatele cred ca da,dar caut altceva
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • Salut!
            As vrea si eu o poza cu eleron luneta sa fie in ton cu ornamentul dupa porbagaj difuzor bara si stopurile rosii
            si inca una cu plafonul negru mat eleronul la fel negru mat difuzorul bara stopurile rosii.
            Multumesc
            Attached Files

            Comment


            • mercy baieti ! o sa fak maine (daca am timp!) o poza pe ziua...

              Comment


              • ady: poftim

                jack: asteptam poze, sa fie clare, sa iasa mai bine si nu mai scrie mirc, adica cu " k,y " etc ca te articuleaza moderatorii
                Attached Files
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • Multumesc frumos Tudor

                  Comment


                  • Salut , baieti va rog care puteti sa imi modificati si mie pozele sa imi faceti capota neagra prima data si apoi sa imi vopsiti grila si suporturile de la proiectoare in culoarea masinii sa vad cum da mai bn cu capota colantata cu carbon sau asa cum e si vopsite doar grila si suporturile de la proiectoare
                    Attached Files
                    HD-87-DLR

                    Comment


                    • salutare domnilor.daca se poate sa ma ajutati si pe mine cu niste modificari as fii recunoscator. As vrea bad boy, scos emblema din grila, plafonul negru, folie pe geamuri si 2 proiectoare in stanga si 2 in dreapta + limitatorul dintre fagure cel de sub numar scos (sa fie dintr-o bucata). cromul si pleopele ar cam trebui scoase. multumesc mut
                      Attached Files
                      Last edited by alex125; 14 September 2011, 23:00.

                      Comment


                      • salut!as dori si eu masina toata gri;grila sus +jos(fagurii)+bandouri un verde deschis(aproape de fluorescent).
                        as mai dori si o varianta cu grila de jos ,in aceeasi nuanta,dintr-o bucata.
                        mersi mult!
                        Attached Files
                        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                        Comment


                        • sati faci o idee ;)
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • ok!
                            verdele mai descchis si glrilele(complete) verzi nu numai marginea.
                            mersi
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • Mai verificati ma baieti si pe la My Ride... Gasiti acolo ideile voastre puse in practica
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • e greu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google