Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poza

    va veni si fata
    Attached Files
    Super Oferta ,Capota Logan Carbon 3D (Texturat) La numai 130 Ron!!

    Comment


    • ON:pozele sunt super de lucrat pe ele.Multumim bleizer
      La umatorul flame/off-topic aveti rosu
      Attached Files
      Last edited by andy_x3m; 12 February 2010, 02:08.
      sigpic
      !

      Comment


      • Si pentru Silviu_MM care sper ca nu s-a suparat pe mine.

        Iar cu ideile pentru masina...to be continued
        Attached Files
        sigpic
        !

        Comment


        • @vdmihai mersi foarte mult.mi-ai dat de gandit serios cu plasa aia si cu grila intreaga jos
          cum sa ma supar pe tine domnule.stiam ca nu ma uiti si esti ocupat
          multumesc inca odata
          http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

          Comment


          • poza fata

            Am facut si fata sper sa fie cat de cat reusita.
            La umatorul flame/off-topic aveti rosu
            Attached Files
            Last edited by andy_x3m; 12 February 2010, 02:08.
            Super Oferta ,Capota Logan Carbon 3D (Texturat) La numai 130 Ron!!

            Comment


            • stai linistit omule...nui nici o problemada m-am chinuit cu clone stamp tool de mi-ai iesit ochii...asa ca am abordat problema altfel

              numai bine

              La umatorul flame/off-topic aveti rosu
              Last edited by andy_x3m; 12 February 2010, 02:09.

              Comment


              • multumesc celor care m-au ajutat si mi-au dat idei!

                am sa mai fac poze cand este curata si am sa le adaug, apropo! faceti cumva si interiorul?
                Last edited by Bleizer; 11 February 2010, 13:21. Reason: Automerged Doublepost
                lipsa text

                Comment


                • La umatorul flame/off-topic aveti rosu
                  Attached Files
                  Last edited by andy_x3m; 12 February 2010, 02:09.
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • mihai aia nem lavabil la mine pe masinamultam de idee dar nuu..uscatoarele de haine le las pentru cei cu 1.4 mp3 overclocked
                    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                    Comment


                    • Va salut,azi toata ziua am parcurs cele 30 pagini si mi-am incantat ochii cu ce am vazut si mi-as fi dorit si eu pentru Logan-ul meu folie neagra pe capota,plafon si portbagajul clean dar cu butonul ramas pe portbagaj,si daca credeti ca i-ar sta mai bine as vrea si o varianta in care sa fie si portbagajul cu folie neagra,si as mai dori in fata sa aibe plasa in locul grilei,plasa in culoarea masinii daca se poate daca nu neagra,si o varianta de grila standard fara emblema tot neagra sau culoarea masinii,si niste jante mi-as dori sa pun din modelul pe care o sa il atasez,si sa nu uit as dori sa o si cobor 3,5-4,5 cm.Sper ca nu am cerut prea multe,Nu am pretentia sa le vad toate facute ca nu sunteti doar roboti,multumesc anticipat si sper sa iasa frumos
                      P.S. Ar fi super daca ati modifica si capota sa fie bad boy look,multumesc
                      Attached Files
                      Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                      Comment


                      • vdmihai ti-ar fi placut o lupta in digital dar nu este cazul, eu nu ma supar dar cand nu e loc de intelegere mai reactionez cum face oricine zic eu, baga si tu in continuare la pozele de aici sa avem ce discuta pe ele si critica, pentru ca fara critica nu vom putea evolua (asta daca intereseaza pe cineva, pe mine unu sigur DA).
                        Ce a pus Danny90 este exemplul perfect de Full VT pe placul meu si mai ales ca stie omul exact ce vrea.
                        La umatorul flame/off-topic aveti rosu
                        Last edited by andy_x3m; 12 February 2010, 02:10.
                        Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                        Comment




                        • si la mine daca se poate
                          Attached Files
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • Multumesc Mikelangelo,abia astept sa vad cum iese masina,mor de curiozitate,o sa incerc si eu sa editez in photoshop dupa ce il iau de pe net dar nu stiu ce o sa iasa ca nu am folosit niciodata programul )
                            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                            Comment


                            • Originally posted by Mikelangelo View Post
                              vdmihai ti-ar fi placut o lupta in digital dar nu este cazul, eu nu ma supar dar cand nu e loc de intelegere mai reactionez cum face oricine zic eu, baga si tu in continuare la pozele de aici sa avem ce discuta pe ele si critica, pentru ca fara critica nu vom putea evolua (asta daca intereseaza pe cineva, pe mine unu sigur DA).
                              Ce a pus Danny90 este exemplul perfect de Full VT pe placul meu si mai ales ca stie omul exact ce vrea.
                              De unde pana unde lupta ,nu stiu. Faza e ca nu ne intelegem deloc pe aici,nu stiu ce crezi tu da eu nu am facut vreo competitie sau ceva de genu,sau mai rau sa ma dau mare.Cat stiu atata stiu.Am incercat sa ajut doar
                              Sper ca danny sa isi faca o idee buna,si sa ne intelegem bine cu totii.
                              La umatorul flame/off-topic aveti rosu
                              Attached Files
                              Last edited by andy_x3m; 12 February 2010, 02:10.
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • Atat fac aici restul variantelor poate le fac colegii. Negru mat in poze este cam greu de reprodus din cauza reflectiei luminii, daca as face gri s-ar vedea si mai urat asa ca de la un negru lucios se poate imagina mai usor cum ar fi fara reflectie.
                                Attached Files
                                Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google