Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc mult ,dupa cum vad propietarul masini din poza nu sa suparat ca am folosit masina lui pe poast de cobai ,il rog sa imi aminteasca ce arcuri are pe masina parca H&R sau ?
    Daca a starnit un pic interesul combinatia respectiva rog si varianta cu rosu si oglinzile complet vopsite in culoarea jantelor .

    Comment


    • As vrea si eu sa imi puneti grila sport din poza pe masina mea. Multumesc anticipat
      Attached Files
      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

      Comment


      • rezolvat...
        Attached Files

        Comment


        • Multumesc mult Cristyano
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • Valeriu sa ma supar? Doamne fereste, nu am de ce ca doar nu o fi masina mea cine stie ce obiect de arta si nici atunci nu aveam de ce sa ma supar . Am arcuri Eibach pe ea momentan dar din primavara vreau sa-i pun h&r.
            Mult succes in continuare si sper sa vedem ceva frumos ca idei ai

            Sanatate!
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Multumesc mult pentru urari Christnacht ,sper ca toti care au cate o idee de a mai modifica ceva pe la masini sa poata sa o faca -vorba accea bani sa fie . Pentru mine sigur din primavara trec pe jantele Team Dynamics Pro Race 1.2 (momentan culoare argintie nu sunt montate stau in casa de ceva vreme -noi ) pe 16 si caucicuri Falken ZE-912 205/50/16 + o suspensie stage 2 sau 3 de la Racing Nick (pentru asta te intrebam ce arcuri ai, citisem mai demult la tine la my ride dar uitasem).Rog totusi respectos daca se poate cineva care se ocupa de vt-uri sa imi faca si varianta in care jantele sunt rosi si oglinda deasemenea .Multumesc anticipat. Bafta tuturor si un sfat -iarna preturile la elemente de tuning sunt mai mici si nu va luati dupa pretul afisat de pe siteuri suna-ti si vb. o sa aveti surprize placute .Scuze de reclama.

              Comment


              • puteti sa imi puneti si mie grila de la retro ... dar sa imi pastrati stema !
                multumesc !
                Attached Files
                sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                Comment


                • ..................
                  Attached Files

                  Comment


                  • ........

                    Mi-a luat-o inainte Irinel TIn....(am stat sa o fac si nu m-am mai uitat daca a mai postat cnv)
                    Attached Files
                    Last edited by Cristyano; 28 November 2011, 22:48.

                    Comment


                    • Cat imi plac grilele astea. Aveti idee daca se mai gasesc sau daca mai vinde cineva ?
                      Scuzati de offtopic
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • off: are pipan de vanzare din cate stiam eu

                        Comment


                        • multumesc mult baieti ... arata super cu grila asta !
                          sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                          Comment


                          • Da...la pipan gasiti...am vrut eu sa iau dar momentan nu se poate
                            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                            Comment


                            • salut
                              din intamplare am gasit acest topic, chiar foarte interesant
                              am un logan:primele 2 poze.
                              am pus mai multe, in caz ca nu e poza din unghiul care trebuie
                              1:prima poza o vreau doar cu farurile
                              2 poza: doar cu praguri albastre
                              3 poza; doar cu graficul pe capota
                              4 poza: toate pe masina

                              VA MULTUMESC DIN SUFLET
                              Attached Files

                              Comment


                              • Salut....vreau si eu un VT
                                o poza vreau cu stopurile fumurii si semnalizarile asa cum sunt.....
                                o poza cu stopurile integral fumurii
                                si inca o poza cu ce vreti voi ce modificari asi mai putea aduce......

                                ......Multumesc anticipat :-bd
                                Attached Files
                                CL 93 TAV

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google