Schimbat Scaun Sofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimbat Scaun Sofer

    Am un Logan 1,6 MPI de aproape 2 ani, timp in care am facut ceva drumuri cu el. La fiecare drum mai lung aveam o problema : imi obosea piciorul pe acceleratie. Am mers zilele trecute cu un Golf o distanta marisoara si nu am simtit oboseala. Cand m-am uitat mai bine ce si cum am vazut ca scaunul de la sofer este mai lung astfel ca sustine greutatea piciorului. Acum .. vreau sa imi schimb scaunul de la Loganul meu cu unul de la alta masina : Golf, Ford, sau care or mai fi. Intrebarea este : s-a mai gandit cineva la asta ? se poate face schimbarea in fata blocului? Sa nu fie mare bataie de cap: sa dau alta gauri sau mai stiu eu ce . Si cam de la ce tipuri de masini se potrivesc scaunele?

  • #2
    Daca vrei ceva frumos si te simti mai in siguranta solutia ar fi scaune sparco.Nu face tiganeli sa iei scaun de la un ex. bmw.
    Attached Files
    Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

    Comment


    • #3
      cred se discuta tot despre acest lucru si aici, poate afli ceva interesant http://www.loganclub.ro/forum/scaune...ht=alte+scaune

      Comment


      • #4
        Ba cred ca scaunul de la o alta masina (mai bine gandita = germana) ar putea rezolva problema. Se poate gasi la SH la pret mult mai mic fata de un scaun SPARCO... eu cred ca si niste jante de aliaj ar ajuta la relaxarea piciorului -> "Tunerii" stiu de ce!

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google