Montare Balasturi Xenon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Montare Balasturi Xenon

    am deschis acest topic, pentru a afla care este cel mai bun loc unde sa montez balasturiile de la Xenon.in partea stanga mai este loc,dar in dreapta nu-i gasesc o pozitie.daca aveti montate kituri xenon puteti pune poze sau indicatii.mulumesc!


  • #2
    daca vrei sa faci o treaba buna dai farurile jos si le montezi sub far (asa cum am facut eu) si asa au mai toate masiniile care vin cu xenon din fabrica

    Comment


    • #3
      merci.astept si alte variante

      Comment


      • #4
        e una din cele mai elegante variante cu balastul si cablaraia sub far
        sigpicMy ride

        Comment


        • #5
          Uite aici ce-a mai buna pozitie... recomandata de nenea electricianu pentru Logan...
          Attached Files

          Comment


          • #6
            Eu le-am prins in spatele barii anti-soc in fata inspre motor si sta chiar foarte bine!

            Comment


            • #7
              Eu le prinsesem intre far si peretele dinspre coltul farului, pe interior . E greu de explicat si nici n-am poze, dar acolo le-am tinut vreo 6 luni
              sigpic

              Comment


              • #8
                in dreapta pe cutia de sigurante cu dublu adeziv si balastu si si controleru, asa sunt la mine
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #9
                  sub faruri le am si eu prinse si cu clemele si banda dublu adeziva (de 1 an )

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google