lambo doors pe logan?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nu mai ai nevoie de garaj daca pui lambo doors,sau ramai in masina pana a 2-a zi cand trebuie sa pleci.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #17
      Originally posted by D-FENS View Post
      Nu mai ai nevoie de garaj daca pui lambo doors,sau ramai in masina pana a 2-a zi cand trebuie sa pleci.
      sau iesi pe usha din spate))))
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • #18
        Eu stiu ca sunt cam 1000 de euro setul de universale, problema e ca trebuiesc adaptate, iar montaj sub 400 euro nu cred ca gasesti...O investitie cam mare parerea mea

        Comment


        • #19
          Un set de lambo universale ajunge pe la 800 de euro si cu montatu te intelegi cu un mester si nu cred ca te costa 400 de euro nici in ruptu capului.

          Daca loganul ar avea doar 2 usi chiar ar merita investitia dar cu 4 usi nici nu se pune vorba de lambo dors ar iesi prea kitch
          sigpic

          Comment


          • #20
            Deci mai bine arata asa cu usile astea .... Sau mai bine sa ii faceti suicide doors ...

            Comment


            • #21
              Nu numai pe logan , dar pe nicio masina cu 4 usi nu da bine.

              Comment


              • #22
                Poi costa kitul 500 e si ridica 100 kg fiecare pistonas si de montat cam 300-400 maxim ideea e sa nu arate naspa ca e patratoasa si in 4 usi ....Eu cred ca ma risc dar inca nu am gasit pe cineva de incredere sa l-e monteze si nu trebuie neaparat sa l-e ridici ca se deschid normal cat sa iesi si dupaia o ia in sus ...Dar in fine fiecare cu gusturile lui

                Comment


                • #23
                  As fi interesat de acest sistem, dar vreau sa vad prima data pe un Logan si dupa ma gandesc daca pun sau nu.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by PAULIC View Post
                    Nu numai pe logan , dar pe nicio masina cu 4 usi nu da bine.
                    Corect,subscriu si eu.
                    Kit-ul asta e valabil doar pentru masini in 2 usi, coupe-uri.

                    Comment


                    • #25
                      inseamna ca ar da bine pe un pick-up
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • #26
                        vad ca vreti cu tot dinadinsu lambo pe logan o fi avand vanu 2 usi dar tot patratoase sunt..
                        deci ca si completare..lambo da bine pe masinile coupe si cu o forma mai ascutita...
                        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                        Comment


                        • #27
                          Din cate am inteles ar fi un logan in cta cu lambodoors. Mi-a aratat cineva niste poze cu el, din pacate nu mai retin cine. Din cate am inteles de la persoana care la vazut, este o problema cu aceste usi la logan doarece se ,lovesc de aripile fata, si din aceasta cauza acestea trebuiesc modificate. Daca am sa fac rost de poze am sa le postez. Pana atunci numai bine

                          Comment


                          • #28
                            uitati pozele cu mcs
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              mai baieti nu credeti ca lambo doors sunt facute pentru lamborghini? vreti lambo doors luati-va lamborghini.

                              p.s. daca tot va incapatanati sa le montati pe logan asteptati sa apara logan sport ;) .
                              vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                              Comment


                              • #30
                                are lambo , dar a renuntat la aripi ) asta-i tare )
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google