Tetiere logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tetiere logan

    Salut baieti, as vrea sa schimb tetierele de pe logan.(arata ca, cazmaluta din armata...(macar daca ar fi avut 2 functii tetiera+ cazmalute pe timp de iarna).Chiar nu imi vin in cap masini cu tetiere mai frumoase, o parere ceva?

  • #2
    la tetiere nu mam gandit pana acum. adevarul e ca nu isi au nici un rost in masina cel pution alea de pe bancheta din spate ma enerveaza la culme daca o ridici aia de pe misjloc nu mai vezi nimic in retrovizoare

    scz pt caligrafie

    Comment


    • #3
      tetiere de pe clio.....

      Comment


      • #4
        se potrivesc?

        Comment


        • #5
          mie imi plac alea de pe megane de pe fata...
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • #6
            @sholo4ever: rolul lor e sa nu-ti rupi gatul in caz de accident. si la locurile din fata, si la cele din spate.

            Comment


            • #7
              frate daca intra un tir in tine (doamne fereste) nuti mai trebe nici tetiere nici airbag nici nimic si nu stiu cum tear ajuta sa te lovesti cu capu de ele

              Comment


              • #8
                si-atunci deci, toate masurile de precautie sunt useless. prostii astia de dau bani pe airbaguri din toate directiile, oare nu stiu ei ca tot in TIR-urile lu' Edy Spedition se vor infige?

                Comment


                • #9
                  daca imi zici si mie ce masura de precautie sunt tetierele poate ma conving si eu

                  Comment


                  • #10
                    Cel mai ascultat radio privat în orașele din România și site-ul radio no.1 în România. Știrile care contează și cea mai bună muzică de ieri și de azi


                    bineinteles, totul face parte din teoria conspiratiilor lui Mircea Badea, care e convins ca gumele de iarna nu aduc nici o siguranta sporita in sezonul rece si inzapezit fata de cele de vara si sunt doar un mod al producatorilor de anvelope de a mai scoate un ban de pe seama "fraierilor".
                    Last edited by bro; 20 December 2009, 18:04.

                    Comment


                    • #11
                      @ynp_46 se potrivesc cele de clio
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Tetiere de clio3.Inca nu am facut husa la culoarea huselor de pe scaune dar va urma.
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          cred ca si la bancheta ar arata mai bine.

                          Comment


                          • #14
                            salut .eu cred ca LA bancheta din spate arata bine .la scaune ,nu prea .sunt cam hidoase si inficiente .par mult mai fragile . au aceasta forma ,tocmai pentru a nu obtura vizibilitatea prin luneta ,atunci cand nu sunt folosite . ma rog ,fiecare cu gusturile lui ...
                            Last edited by 77sky; 28 October 2012, 11:14.

                            Comment


                            • #15
                              salut! tetierele de pe spate sunt mai mici ca cele de pe fata?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google