Tetiere logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by bro View Post
    si-atunci deci, toate masurile de precautie sunt useless. prostii astia de dau bani pe airbaguri din toate directiile, oare nu stiu ei ca tot in TIR-urile lu' Edy Spedition se vor infige?
    Nu se mai infig in ele, ca le vinde sa nu intre in colaps total )

    Originally posted by sholo4ever View Post
    daca imi zici si mie ce masura de precautie sunt tetierele poate ma conving si eu
    In cazul unui impact din spate, nu iti vei rupe gatul ca o gaina... Daca intri frontal sub tir ( de la Edy Spedition sau oricare altul), ai nevoie de un popa, nu de tetiere
    Last edited by dannyx78; 27 October 2012, 12:18. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #17
      Are cineva ideee unde pot gasi 1 bucata in virgula? Sa o pun pe spate, mijloc?
      MY CLA

      Comment


      • #18
        colegii unde gasesc si eu tetiera din mijloc spate tip virgula ?
        sigpic

        Comment


        • #19
          asta am intrebat si eu mai sus) Eu pe mijloc am dat-o jos pentru ca ma deranja...
          MY CLA

          Comment


          • #20
            am intrebat amandoi in acelasi timp
            scuze nu am vazut ca postasei asteptam raspunsuri !
            Last edited by Niki; 27 October 2012, 18:35. Reason: http://www.loganclub.ro/forum/cum_sa_scriem_si_sa_vorbim_corect_romaneste-t15596.html?t=15596&highlight=vorbim+corect+romanes
            sigpic

            Comment


            • #21
              Ca un off-topic Edy Spedition se desfiinteaza pt. ca patronul a murit in iulie anul asta , ironia sortii s-a infipt intr-un tir cu s-classe-le lui...
              Si revenind la tetiere chiar daca nu te infigi in tir dar daca ai 60-70 km si faci accident iti frangi gatul ca gaina daca n-ai tetiere...sau cand te loveste vreunul din spate ...
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • #22
                imi raspunde si mie cineva la intrebare? sunt mai mici cele de pe spate? ms

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Teo21Din View Post
                  Ca un off-topic Edy Spedition se desfiinteaza pt. ca patronul a murit in iulie anul asta , ironia sortii s-a infipt intr-un tir cu s-classe-le lui...
                  Si revenind la tetiere chiar daca nu te infigi in tir dar daca ai 60-70 km si faci accident iti frangi gatul ca gaina daca n-ai tetiere...sau cand te loveste vreunul din spate ...
                  Mda..in afara de off-topic, ai repetat cam ce am zis eu cu 2 posturi mai sus...

                  Originally posted by firiss View Post
                  imi raspunde si mie cineva la intrebare? sunt mai mici cele de pe spate? ms
                  La mine la Logan sunt egale cele din fata cu cele din spate... Nu stiu la altele
                  Last edited by dannyx78; 27 October 2012, 16:14. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #24
                    Baieti, vindea cineva pe bursa tetiere noi tip "," la 100 lei. Nu stiu daca mai gasesc topicul sa pun link-ul aici...


                    edit: am gasit topicul: http://www.loganclub.ro/forum/vand_d...t38097p14.html
                    Sper sa nu se considere reclama sau te mai miri ce...
                    Last edited by PrietenCuTine; 27 October 2012, 16:21.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      @dannyx78 ms frumos!

                      Comment


                      • #26
                        tetierele de pe spate sunt mai mici, cel putin la Logan ph1

                        Comment


                        • #27
                          ce pe care o vinde cosmin, nu se potriveste decat pe ph2...Multumesc!
                          MY CLA

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by nicup View Post
                            tetierele de pe spate sunt mai mici, cel putin la Logan ph1
                            A mele sunt egale, chiar le-am inversat Il am din 2005, ambiance

                            Comment


                            • #29
                              Distanta dintre gaurile unde intra este aceeasi.
                              Grosimea si latimea tetierei difera. Am huse la tot interiorul si husele de la tetierele de pe spate nu intra pe tetierele din fata.

                              Comment


                              • #30
                                Nu te contrazic, dar la mine sunt egale. Tocmai am pus o tapiterie black-line, si s-au potrivit perfect tetierele....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google