Tetiere logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by dannyx78 View Post
    Mda..in afara de off-topic, ai repetat cam ce am zis eu cu 2 posturi mai sus...


    La mine la Logan sunt egale cele din fata cu cele din spate... Nu stiu la altele
    Am citit topicul pe sarite si mi-a sarit in ochi "rupt gatul ca gaina" chiar n-am realizat cand am scris commul scuzati
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

    Comment


    • #32
      daca s-ar potrivi tetiere cu reglaj de pe alte masini la un pret acceptabil as fi tentat sa cumpar.
      pana atunci ma gandesc daca s-ar putea indoi cumva tijele tetierelor fata (inspre inainte)pentru ca tetiera chiar sa fie folositoare, adica sa-ti poti rezema capul pe ea.
      vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
      vand lampa adaptabila la torpedo

      Comment


      • #33
        Tetiere de renault megane 2 . Se potrivesc pe logan . In Tm sunt vreo 3 masini cu astfel de tetiere , din pacate nici una din ele nu este din LC Timinisoara . Toate 3 sunt masini de taxi . din cate tin minte am fost cu un posesor de logan pe la 2 dimineata , si am ramas placut impresionat . Nu am avut inspiratie in momentul respectiv sa fac o poza . Plus ca era si 2 dimineata , bezna totala .
        sigpic

        Comment


        • #34
          sa inteleg ca astea de megane 2 au reglaj inainte-inapoi?oricum am cautat pe net si vazut niste preturi ...
          pana la urma cred ca tot la cealalta idee raman
          vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
          vand lampa adaptabila la torpedo

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google