accesorii tuning de la dacia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta as vrea si eu sa stiu....unde se face mai exact ..k vreau si eu
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Daca esti convins ca vrei, ti-l pot trimite eu prin posta...
      Sunt niste baieti care lucreaza in fibra de multi ani aici in craiova sunt cunoscuti de toata lumea... Eu o sa-mi iau kitul la primavara, acum strang bani...
      War is peace. Freedom is Slavery. Ignorance is Strength.
      --->Logan Tuning Club Craiova<---

      Comment


      • Originally posted by Mario_b
        Daca esti convins ca vrei, ti-l pot trimite eu prin posta...
        Sunt niste baieti care lucreaza in fibra de multi ani aici in craiova sunt cunoscuti de toata lumea... Eu o sa-mi iau kitul la primavara, acum strang bani...

        pe mine ma intereseaza in prima faza doar difuzorul spoiler spate..la ce pret e ala??....pe mai incolo..si restu....knd vin fondurile SAPARd
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Stiu doar ca bara fata costa in jur de 300 lei (poate si mai putin, dar mai mult nu cred).
          O sa trec maine pe la baieti sa-i intreb de preturi, poate fac si niste poze la produse si le bag aici.
          War is peace. Freedom is Slavery. Ignorance is Strength.
          --->Logan Tuning Club Craiova<---

          Comment


          • e fain kitu dar cam scump ;)
            sigpic

            Comment


            • Ar fi superrrrrr!!!! asteptam atunci pe maine poze si preturi..
              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

              Comment


              • Se rezolva, nici o problema.

                Eu am aflat din greseala ca fac kitul asta. Eram cu un amic pe la ei si cand au vazut masina mea au venit la mine si m-au intrebat daca nu vreau un kit... Credeam ca cine stie ce nasparlitura de kit au, dar mi-au aratat matritele si mi-am dat imediat seama ce este...
                War is peace. Freedom is Slavery. Ignorance is Strength.
                --->Logan Tuning Club Craiova<---

                Comment


                • montat acu 2-3 saptamani difuzor bara protectie spate - aprox 400 lei cu tot cu montat

                  Comment


                  • Am aflat si preturile:
                    - elemente bara fata completa 3 mil;
                    - element bara spate 2 mil;
                    - praguri 3 mil;

                    La comenzi mai mari fac reduceri substantiale...

                    Din pacate era mizerabila vremea, frig si ploua, de accea masina e murdara iar baiatu care le tinea incerca tot posibilul sa nu se miste.
                    Din ce vazui, ele vin bine pe masina... Acum strang bani...
                    Attached Files
                    Last edited by andrei; 26 November 2007, 20:58.
                    War is peace. Freedom is Slavery. Ignorance is Strength.
                    --->Logan Tuning Club Craiova<---

                    Comment


                    • Originally posted by Mario_b
                      Din pacate era mizerabila vremea, frig si ploua, de accea masina e murdara iar baiatu care le tinea incerca tot posibilul sa nu se miste.
                      Din ce vazui, ele vin bine pe masina... Acum strang bani...

                      da poze cu ala de pe spate????? pe mine ala m-ar interesa
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • pai ala de spate nu e mare lucru,vine peste spoilerul orighi...erau niste poze pe la inceputul topicului ...
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Pai nu aveau pe ala spate, dar arata exact ca cel din pozele de fabrica...

                          Astept comenzi mai multe care vreti ca sa pot sa negociez cu baietii...
                          War is peace. Freedom is Slavery. Ignorance is Strength.
                          --->Logan Tuning Club Craiova<---

                          Comment


                          • arat f bine inrealitate, is lucrate destul de finut la atelierul ala! Imi iau si eu bara fata

                            Comment


                            • Pai daca ziceti ca sunt lucrate OK , vreau si eu de spate Orcum mai vb pana sa dai comanda...
                              sigpic

                              Comment


                              • accesorii tuning de la dacia

                                imi zice si mie careva,daca stie,cam cat costa accesoriile tuning de la dacia pt logan.m-am uitat pe site-ul lor si nu scrie nimic de pret

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google