accesorii tuning de la dacia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti nu stiti ceva noutati in leg cu kitul tuning pt berlina?Nu au mai scazut preturile??Eu am vazut undeva pe net tot kitu la pretu de 2053 RON.
    maine ma duc in service sa imi schimbe bara fata..si cik sefu de service are un kit..o sa intreb cat vrea p el si va anunt daca va intereseaza..
    o zi buna
    LOGAN 1.6 16

    Comment


    • Intradevar difuzor aer pentru bara spate nu este cred dar in rest sunt aproape toate chestiile
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Pe site ala am gasit fiecare componenta din kit`..da is cam scumpe..si ma gandeam ca au scazut preturile
        LOGAN 1.6 16

        Comment


        • Nu au scazut preturile si n-o sa scada vreodata.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Nu stiu care este politica cu acest kit de tuning de la Dacia,eu am fost la ei si au socotit in jur de 650 euro cu toate componentele,dar daca ma hotaram atunci pe loc era o promotie 1500 roni si vopsite,pai de la 2400 de roni pana la 1500 si vopsite este diferenta mare.Eu cred ca pretul corect este 1500 vopsite dar ca sa te atraga iti zice alt pret si chipurile se face reducere.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • Chiar asa si e.
              Daca aduni toate preturile elementelor, ies vreo 1000 euro. Dar exista un pret pentru toate elementele, adica pentru tot pachetul, care e de 1200 lei. Probabil cu vopsit ajunge la 1500 lei.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Sunt curios cat costa tot tuningul asta exterior de la logan, cel ce apare in pozele lui silviu_79.

                Comment


                • Ai aici preturile.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Se face kitu asta la Craiova, e copie din fibra
                    cam 2,5 mil de componenta
                    2,5 mil difuzor, 2,5 mil parguri. etc
                    cine e interesat, pM

                    Comment


                    • Unde la Craiova? Ai ceva poze?

                      Comment


                      • Unde gasesc deflectoare aer (para vanturi)pt geamuri electrice fata spate sa mearga perfect sa nu devieze geamurile? Cate firme cunoasteti care produc asa ceva.

                        Comment


                        • accesorii cu pret redus

                          valabile pina in data de 31 12 2008

                          Comment


                          • in craiova se fac la FIBROCOM (o baraca an Bariera Valci an spate la service Hyundai) se fac din fibra de sticla,eu am lut un eleron pt luneta cu 100 lei si am vazut ca aveau si ornamentu pt spoiler spate cu 150 lei cred. cred ca fac si restul accesoriilor.
                            sigpic
                            Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                            Comment


                            • @cosminel dak te rog poti intreba acolo de tot kitul complect si la fiecare in parte preturile si dak trimit prin curierat? mersi tare mult

                              Comment


                              • Ai sa pui ceva poze cu accesoriile sa vedem si noi cit sunt de reusite

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google