accesorii tuning de la dacia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu cred...mai asteptam

    Comment


    • Cei de la Craiova nu trebuie sa le aiba pe stoc pentru ca le fac atunci. Dar am inteles ca a plecat baiatul care facea accesoriile astea si a venit unu' care cica nu prea se pricepe. Asa mi-a zis cineva din Craiova. Ce facem?

      Comment


      • chemam in ajutor Pitesti-ul

        Comment


        • caut posesor de kit dacia pentru facut matrita
          Logan by Renault Pure Blood
          Nothing beats Low Cost

          Comment


          • Fa un Thread special pentru asta ca sa vada toata lumea. Ar fi super bine.

            Comment


            • nu cred ca este nevoie sa deschid inca un topic pe tema asta... Caut posesor de kit de la Dacia Automobile S.A. care binevoieste sa ii copiam componentele, promit ca nu le vom deteriora
              Logan by Renault Pure Blood
              Nothing beats Low Cost

              Comment


              • Buna ideea ta , Creaza-ti un Thread pentru treaba asta , cred ca ar fi mai bine
                1.6 MPi Icy White

                Comment


                • aparent se dovedeste ca lumea este chiar mica, am aflat astazi ca am pe cineva in craiova care lucreaza la fibrocom
                  Logan by Renault Pure Blood
                  Nothing beats Low Cost

                  Comment


                  • super, you're the boss. Asteptam noutati.

                    Comment


                    • daca piesele potrivesc la milimetru atunci ma bag prntru tot kitul.
                      beat me if you can !!!

                      Comment


                      • chestiile astea de tuning de la dacia se gasesc in magazinele lor sau trebuie sa le iei direct de la fabrica,cristi_xp imi poti spune sau da o mina de ajutor m-ar interesa si pe mine sa mi le iau in timp ca arata bine(exclus eleron portbagaj) si ce e facut de fabrica da bine ca cele facute de nea x si y,am vazut prea multe uratenii in trafic facute si cumparate din targ
                        nu vreau sa supar pe nimeni si nu generalizez
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • Salut! Vreau sa`i pun si eu loganusului meu prelungire fata si spate pe spoiler +
                          2 praguri stanga + dreapta...de unde pot achizitiona stiti cumva ??am cautat pe net si am gasit ceva... http://tuningcox.blogspot.com/2009/0...i-spoiler.html ....dar sunt din timisoara din pacate si nici nu stiu cat de buna treaba fac...care ma puteti ajuta plz..multumesc anticipat !

                          Comment


                          • cum merge treaba cu copiatul elementelor,cam la ce pret ai fi dispus sa le comercializezi?

                            Comment


                            • asteptam cu nerabdare!
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • Aici ati incercat?
                                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google