accesorii tuning de la dacia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Da, se gaseste in Vitan.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #77
      Mammmaaaaaaaaaa
      Au niste scoruri Componentele kitului de te omoara
      Pai cu banii care ii dai pe kit iti faci unu dintr-o bucata + suspensii si CHIP Tunning. Sunt oribil de mari preturile.

      Comment


      • #78
        ca orice lucru nou aparut...mai asteptati putin si scad !
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #79
          si mie mi se par indecent de mari preturile...in fond sunt niste bucatele de plastic

          Comment


          • #80
            jeez .. sa si le tina! faceti-va fratilor din traforaj
            http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
            http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

            Comment


            • #81
              Mie 300 de euro nu mi se pare mult.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #82
                nici mie,daca un lucru iti place nu conteaza cit costa
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • #83
                  Ai dreptate Sorin, dar totusi bucatile alea de plastic dupa parerea mea nu valoreaza 300euro cu toate ca arata acceptabil pe masina.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    fiecare cu gusturile lui
                    daca mie sau tie nu-ti plac asta este,dar pentru cine ii place pretul este ok,si nu mai conteaza
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • #85
                      nu v-ati invatat pana acum? tot ce-i de reprezentata fie dacia, audi/vw sau te miri ce alte brand`uri .. tot e scump?! cat costa spre exemplu cass`u de la dacia, blaupunkt'ul ala cu caseta? eu l-am luat de la un amic de pe logan si i-am dat 50ron pe el
                      http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                      http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                      Comment


                      • #86
                        Si in targ pretul se apropie de 200-300 euro.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #87
                          S-a fiu sincer decat sa dau 300euro pe kitu asta mai bine dau 200 pe o copie fidela Zender , eu zic ca arata mai bine Zender si imi ramane si de benzina ...
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Pai am dat 10.200 pe fata spate cu tot cu vopsit ...dar pe care am de gand da il refac ca nu sunt multumit .... si mie mi sa parut scump da asta a fost atunci si nu aveam de ales eu vin rar cu masina in romania si nu aveam timp de pierdut.La partea cu prinderea , se face cu niste suruburi care spun eu nu sunt suficiente acuma vreau sa le dau jos si sa le si lipesc cu silicon sau ceva ..
                            Ce sa spun e mai usor cand ai garaju tau si ti le faci singur dar asa te lasi pe mana la alti ... eu am fost in reprezentanta si leam montat dar si cei de acolo erau incepatori nu montasera asa ceva deci va dati seama ... eu leam pus un pic mai devreme ca majoritatea cine stie acuma poate sor mai fi specializat
                            Degeaba gandesti daca esti prost!

                            Comment


                            • #89
                              sa faci un topic cu masina ta la My ride

                              Comment


                              • #90
                                sal baieti sunt si io nou pe forum...am o intrebare neoanele undercar au vreun sintem de prindere sau trebuie sa ma apuc sa dau gauri pe sub masina?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google