accesorii tuning de la dacia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu l-am vazut pana acum desi trec aproape zilnic pe acolo, dar o sa fiu mai atent pe viitor.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Cum vii dinspre Casa Presei, treci de Sofitel si incepe pe dreapta o parcare cu plata, e parcat chiar dupa intrare pe dreapta mereu. Si eu trec foarte des pe acolo lucrand pe bd. Expozitiei il vad des .
      Maine dimineata iau camera cu mine si daca e la datorie il imortalizez si il fac vedet
      Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

      Comment


      • asteptam poze artistice

        Comment


        • explicati-mi si mie cum poate sa coste difuzorul ala pentru bara de spate ...112 euro ...pentru un "carton"
          nu de alta dar mi-ar trebui si mie ,dar atatia bani nu dau pe el pana-i lumea.N-au aparut de astea...contrafacute ?
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • pai nah atata timp cat e lume care cumpara nu o sa scada pretul....dar cred ca se gasesc deja contra facute....trebuie doar sa cauti

            Comment


            • tare asta cu 'mi-ar trebui si mie' ). Nu te supara la ce iti trebui, merge masian cu totul si cu totul altfel daca iti pui plasticu ala de 112 Euro? ) Hiadeti oamnei buni nu mai picati in plasa dealer-ului, cand scoate cate o nebunie de accesoriu sa sariti toti in sus ca trebuie sa il aveti cu orice pret. Pe aste se bazeaza ei. Daca ar fi prea ieftine, pe de alta parte si-ar pune toti si unde ar mai fi farmecul, asa se pastreaza un cerc exclusivist de oameni cu plastice pa masini ;)
              Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

              Comment


              • pai daca io ti-am zis ca mi-ar trebui...inseamna ca imi trebuie nu vorbesc aiurea.
                vreau sa imi schimb toba,si cand am pus-o am taiat din spoiler ca sa fac iesirea dreptunghiulara,acu vreau sa o vand sa imi iau una din carbon,din pacate alea sunt rotunde ...deci imi trebuie chestia aia ca sa acopar si sa am din nou iesirea rotunda....
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Originally posted by Cristi_Xp
                  pai o sa apara masinile din fabrica cu asa ceva pe ele...optional )
                  Eu nu cred(nu se stie)...

                  Eu cred ce zice andrei
                  Originally posted by andrei
                  Nu o sa apara din fabrica, sunt accesorii care se pot monta ulterior

                  Comment


                  • Aha, e corect si e o explicatie logica. E bine pui din aia daca tot ai ocazia sa lucrezi in zona respectiva a masinii, buba e ca au aparut de ceva vreme si tot nu s-au ieftinit. Nici macar in targ nu am vazut vreo varianta mai de bun simt din pacate. Bafta multa si sper sa pui un film cu noua ta toba sa vedem si noi cum se aude .
                    Succese!
                    Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

                    Comment


                    • eu propun sa pui un fisier mp3 sau wav sa auzim si noi cum se vede...

                      sigpic

                      Comment


                      • da e dragut ..dar cum au spus si altii e scump cu draci pai de banii astia imi iau spoiler de la PILOT care arata mai bine..parerea mea...daca o auzit careva de ele contrafacute sa spuna...........;)
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Toate elementele ce alcatuiesc kitul de tuning al fabricii se reproduc in Craiova pentru suma de 8 milioane.
                          Piesele sunt facute din fibra, spoilerul fata din 3 bucati, pragurile din 2 bucati fiecare.
                          War is peace. Freedom is Slavery. Ignorance is Strength.
                          --->Logan Tuning Club Craiova<---

                          Comment


                          • mario dar kitul de la MCV il reproduc???

                            sigpic

                            Comment


                            • Nu. Eu zic ca e bunicel si kitul fabricii. La anu o sa incep sa modific si eu bara fata .
                              War is peace. Freedom is Slavery. Ignorance is Strength.
                              --->Logan Tuning Club Craiova<---

                              Comment


                              • pai dacal stii unde se fac acolo la u da-ne si noua detalli ...cine,unde cand,cum..?!
                                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google