toba sport laguna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • toba sport laguna

    Pe langa Logan 1.4 MPI am un Renault Laguna II
    poate ma puteti ajuta cu urmatoarea problema

    as dori sa inlocuiesc finala stocl de la renault cu una sport. Am cumparat o finala sport universala powerfull dar trebuie facute niste modificari pentru ca la laguna cum vedeti din prima poza finala este situata altfel.In a doua poza postez cum as putea sa fac si vreau sa ma corectati daca fac bine sau nu !
    Attached Files

  • #2
    dap ideea e ok
    daca ai unde sa prinzi finala sport sub bara , adica tai finala stock si duci teava pana la aia sport

    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by SoNyKeL View Post
      dap ideea e ok
      daca ai unde sa prinzi finala sport sub bara , adica tai finala stock si duci teava pana la aia sport
      ok, atunci asa am sa fac
      mai are cienva toba sport ca si a mea? poate imi filmati un clipulet sa aud si io, ca nu o sa imi pun toba sport pe masina mea numai peste 1-2 sapt

      Comment


      • #4
        scoate si intermediara neaparat...nu o sa se auda bine cu ea,am avut si eu si nu mi`a placut sunetul...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          intermediara fiind........poate imi pui un clipulet cum iti suna fara intermediara si cu intermediara daca ai
          Attached Files

          Comment


          • #6
            ti-am dat link pe threadul celalalt...la toba sport logan...
            da aia e intermediara
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Cristi_Xp View Post
              ti-am dat link pe threadul celalalt...la toba sport logan...
              da aia e intermediara
              mersi tare fain !
              place loganu tau ;)

              Comment


              • #8
                cu placere ! merci si io
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google