Logan Concept RS100 made by Elia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    totusi e dacia si e mare pretul.oare astea pierd ulei pe la distributie?
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • #32
      Sunt pe 17' j8, 800 lei bucata erau cand le'am luat eu acum un an si ceva... , fara cauciucuri .
      De kit nu stiu nimic..

      Comment


      • #33
        am vazut masina lui lae cu ochii mei.. si pot sa spun ca arata superb !
        sigpic

        Comment


        • #34
          tot aud aici ca cu banii astia imi luam rs sau mai stiu eu ce motor si puneam si faceam...dar de omologat s-a gandit cineva?macar asa iti iei unu cu care presupun ca nu ai probleme cu garcea!oricum trebuie sa fii un pic maniac de logan ca sa cumperi asta.dar la pret mi se pare oki!munca,piese de calitate,garantie!ganditi-va ca masina asta e facuta de niste maestrii!oricum e vechi topicul....asa de plictiseala:P
          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

          Comment


          • #35
            ce omologat frate mam dus sa-i intreb si nu voiau sa auda 15 scrie 15 pui, de aldracu am luat 17 ca pe elia rial nogaro se numesc jantele, nemntii au pus 215/45/17 toate eu 245/40/17 spate si 235/45/17 fata si e cu adevarat placut sa simnti volanul ala!

            Comment


            • #36
              Imi imaginez cum e...si mai imi imaginez si cum arata...poate faci o prezentare la my ride.
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • #37
                multumesc, din spate zici ca e tab...

                Comment


                • #38
                  eu nu am m-ai auzit nimic despre masina asta,am vazut-o la siab in 2005 dar in rest pe nicaieri,chiar nici un roman nu a avut bani sa isi cumpere una?
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Romanu` care are peste 12k Euroi isi ia Bemweu Sh )
                    1.6 MPi Icy White

                    Comment


                    • #40
                      dale dracu de second si mai ales bmw, toti corditii pustanii fac liniute si o cumpara prostanu' in batista si baga datorii so faca nene!!!

                      renault megane sedan 1,6 16v full de 8-9luni la banii aia si mai mare,lat tot ce vrei nu 8-9 ani de jar si forja!!!
                      Last edited by LAE; 22 February 2009, 20:26. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #41
                        Eu cred ca face toti banii. avand unul esti ceva unic in romania cine mai are logan cu compresor/turbo in romania??
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • #42
                          da frumoasa masina

                          Comment


                          • #43
                            LAE pune tati si tu poze cu masina fata spate sa vada si ochiu meu cum arata cu jantele alea,ca poate imi dai vreo idee,cat despre rs100,extraordinar de frumoasa si sincer daca as fi avut banii mi-as fi tras una,decat o obosita de prin '80(BMW) care fac imprumut pe la banci prieteni sa o fac tunata si fulgerata si de prost gust mai bine asa ceva...e doar opinia mea,restul e tacere
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • #44
                              zicea cineva de omolagare si alte daste,avea mare dreptate,daca ai bani si vrei un logan impecabil si cu peformante imbunatatite iti iei elia,pt ac la noi,daca nu ai pe cineva la rar,nu iti face nimeni!!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • #45
                                Adica??ai vrut tu sa pui turbo pe minunatia de 1,4 si nu te-au lasat cei de la RAR? Sau nu ai schimbat suspensia??sau nu ai umblat la frane etc.???Bani sa fie...si idei cu cap....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google