un pic de ajutor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un pic de ajutor

    Bun sunt nou pe acest forum asa ca o sa incep prin a spune ca sunt posesorul unui logan 1,5 dci culoare albastru egee in afara de faptul ca i-am vopsit zambetul si i-am pus ornamentul din fata ala din inox si evident un sistem de sunet pioner nu prea i-am facut nimic acum intrabarea mea este urmatoarea as dipune de circa 5000 de ron asa ca as vrea sa ii fac ceva modoficari cu ce ar trebui sa incep mentionez ca eu as vrea sa ii schimb evacuarea imi plac evacuarile cu doua iesiri stanga dreapta in rest va las pe voi evident gentile care la mine sunt de tabla va multumesc anticipat

  • #2
    cred ca niste jante ar schimaba un pic aspectul masini si eu stiu poate un eleron ceva pe spate ceva geamuri ionizate ploape pt faruri eu stiu sunt mai multe

    Comment


    • #3
      io as face in primul rand modificari de ordin tehnic, nu estetic. dar e parerea mea...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #4
        eu zic ca bugetu e 25000 ca doar ai zis ca jentile oricum le ei si daca tot iei jenti si niste gume mai bune si uite asa ai ramas cu 25000
        casco ai???full?

        sigpic

        Comment


        • #5
          As zice sa incepi cu niste amortizoare mai bune, frane mai bune.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google