Volan Sport Cu Airbag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volan Sport Cu Airbag

    salutare.....

    m-am gandit va ar fii misto sa ne punem volane sport pe loganurile noastre...asa ca deschid acest toping cu intrebarea care stiu si de unde pot procura volan sport cu arbag, exista asa ceva sau ma amgesc eu aiurea cu gandul, sincer asta stoc zici ca e volan de autobuz, simplu si nimic nou,
    -m-am uitat la fiat au volane dragute,
    -m-am uitat la ford, cam fel.
    -m-am uitat la skoda,

    chiar nu se potriveste volanul asta pe masina asta....

    hai sa ne strofocam creeru si sa cautam volan cu airbag sport pentru bijuteriile noastre ce ziceti???

    i-a zice-ti va-ti orientat pe undeva unde gasim asa ceva
    Last edited by crististreulea; 30 June 2010, 08:56. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic
    Iti faci poze in oglinda.....pitipoancooooooooo

  • #2
    nimeni nu are volan sport???
    sigpic
    Iti faci poze in oglinda.....pitipoancooooooooo

    Comment


    • #3
      Nu exista volan sport cu airbag!
      Daca e sport, inseamna ca nu ai nevoie de airbag datorita centurilor speciale!
      Daca ai airbag, nu ai nevoie de centuri speciale si mergi pe clasic!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #4
        pai ma gandeam ca exista ca vreau yo ca sa nu imi fac fig aistia de la ITP
        sigpic
        Iti faci poze in oglinda.....pitipoancooooooooo

        Comment


        • #5
          pune-ti volan de ph2 poate ala iti place mai mult
          Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

          Comment


          • #6
            Exista volane sport cu airbag , universale . Singurul impediment este pretul , 2000ron. Iar cu banii aia iti iei niste scaune + centuri in 3-5 puncte.

            Comment


            • #7
              O poza ceva cu volan sport cu airbag,ca eu nu am vazut ?
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #8
                sa stii ca cei de la ITP se iau oricum de tne chiar daca iti pui volan sport cu airbag....atata timp cat modifici masina si nu e pe fisa de omologare a ei...orice se respinge...asa ca...daca ti-e frica de ITP...stai pe ORIGINAL si nu schimba nimik

                Comment


                • #9
                  De parca face ala de la ITP poza la interior, astea-s povesti. Volan sport universal se gaseste, acum vreo 2-3 ani era unul frumos foc si mai mic la vreo 300 de euro, acum nu il mai gasesc, era in 3 spite si ca model era foaarte simplu, fara sigle, nimic.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • #10
                    dan.gutu , volanele sport cu airbag sunt la raid hp (http://www.streetandcircuit-shop.biz...ce-25212-c.asp) aici ai poze cu ele si modelele care sunt . Aveau si baietii de la skodatuning , la 1900ron la oferta (acu ceva timp ) .Personal nu cred ca se merita investitia (cel putin pe logan) .

                    Comment


                    • #11
                      in 2 ani odata se poate monta inapoi cel de fabrica...daca tot e sa fie ca e problema volanu sport....dar sincer acuma aud primadata ca nu ai voie cu el..si eu imi montez unu numa sa revin acasa...
                      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                      Comment


                      • #12
                        interesanta idee..da cu banii aia termin si tot ce am de facut la masina si pun si volan din piele de ph2
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          sal

                          nu are nici o trb ITP cu volanul tau...eu am avut accident in urma cu 2 ani si in urma impactului (cantarind 110 kg ) volanul s-a deformat + k a sarit si airbag-ul ...si am luat un volan de la baieti ... am trecut itp fara probleme ...mai am un prieten cu un golf 3 are volan sport luat de la baieti ... a trecut itp fara probleme ( in schimb s-au luat de eleronul de pe portbagaj)
                          Last edited by speed9o; 10 October 2010, 20:19. Reason: am gresit

                          Comment


                          • #14
                            pai daca probabil ai eleron/uscator de rufe )
                            on: ce ar putea la itp sa caute in interior, sa fim seriosi..poate in momentul cand e foarte tunata sa ti scoata cohii ca iti gasesc nereguli, da de la un volan, care daca mai are si airbag, nu vad problema...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Sa merita sa-mi iau volan sport din Autovit ?
                              De la 100 la 350 Ron.
                              Sau nu sunt bune de folosit ?
                              Multumesc.

                              !!!Merita sa scrii corect!!!
                              Last edited by andy_x3m; 11 November 2010, 09:23.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google