noul kit logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adi beton noul kit,e foarte tare,imi place barile,pragurile,tot, e simplu si cu gust(nu e impopotonata) ,sa ai grija de ea,sa nu freci barile alea de ceva borduri sau alte chesti
    PS:si difuzoarele de la pionner, ze best :P...Si eu am unul da e modelul TS-W307D2, tin sa precizez ca rupe masina la blana, nici nu vreau sa ma gandesc ce fac ale tale acolo
    sigpic

    Comment


    • Difuzoarele mele sunt pioneer TSW-306 DVC, nu vroiam sa le fac poze sa nu zica unii ca vreau sa ma laud, dar asa au iesit pozele.Merci tuturor de aprecieri.Azi imi montez haionul , eleronul si sper sa apuc sa montez si tobele.Cand e gata masina promit ca revin cu poze.
      sigpic

      Comment


      • Da,deci cum spunea,nu-mi place cum a iesit,barile nu-mi plac,nici pragurile.
        mai ma gandesc poate o sa-mi placa eleronu.
        glumeam,a iesit chiar bine,dar sa-i pui neaparat suspensia.
        te astept cu noi poze; stii tu ce.
        http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
        : 0722.526.317 0765.488.804

        Comment


        • Merci mult, GGd-ule, si tie tie gata imediat masina, sunt curios la tine cu suspensiile sport, cat de joasa va fi.Astept sa iti monteze roby bara pe masina sa vad cum arata, oricum cred ca si eu imi voi pune suspensii, dar cele care coboara masina cu 3 cm.
          Voi reveni cu poze
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by adi_trif28 View Post
            Merci mult, GGd-ule, si tie tie gata imediat masina, sunt curios la tine cu suspensiile sport, cat de joasa va fi.Astept sa iti monteze roby bara pe masina sa vad cum arata, oricum cred ca si eu imi voi pune suspensii, dar cele care coboara masina cu 3 cm.
            Voi reveni cu poze
            da mah bine! Ai prins repede masina mea si astepti acum.
            dai o bere pe chestia asta. App, ca si eu astept sa vad cum va arata,ca eu vreau sa o mai cobor cam 1 cm spre 2.
            http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
            : 0722.526.317 0765.488.804

            Comment


            • Ce mai vreti sa coborati ?Voi nu vedeti ca deja kitul este prea jos ...Vreti la speed bumpere sa lasati si bara acolo ?
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Super bestial kitu!!!!
                sigpic

                Comment


                • GGd-ule, iti zic eu ca si cu suspensiile tale cred ca va fi prea jos, de aia eu optez pt 3 cm nu 4 sau 4,5, oricum astept sa vad cum arata masina ta asa joasa, va trebui sa ai mare grija pe unde umbli
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                    Ce mai vreti sa coborati ?Voi nu vedeti ca deja kitul este prea jos ...Vreti la speed bumpere sa lasati si bara acolo ?
                    depinde. Ca daca mergi incet si stii cum sa treci si peste alea nu lasi bara. Am mers cu masina joasa care nu trecea in mod normal peste speed bumpere,dar cu putina chinuiala si injuraturi de la cei din spate care asteptau sa treaca si ei, am trecut cu ea si nici nu am atins-o.
                    http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                    : 0722.526.317 0765.488.804

                    Comment


                    • Masina este gata, dupa cum am promis am revenit cu mai multe poze cu masina finalizata
                      oricum, cand o vezi in realitate, este mult mai frumoasa decat cum o vedeti in poze.Trebuie sa o vedeti in realitate sa va dati bine seama de liniile masinii si de aspectul general al ei.
                      GGD va vedea cand va fi masina lui gata
                      Attached Files
                      Last edited by adi_trif28; 11 July 2008, 14:49.
                      sigpic

                      Comment


                      • Adevarata ce sa mai...Sa o stapanesti sanatos.

                        Comment


                        • Felicitari man. Sa te bucuri de ea sanatos! Pragurile mi se par cam exagerate, dar tine de gusturi cred.Bafta!

                          Comment


                          • Merci.Parerea mea si a tuturor care vad masina este ca toate arata super bine pe masina si spoilerele cu pragurile se potrivestc intre ele ca design, oricum trebuie sa vezi masina live sa poti sa iti faci o parere mai reala, ca sa zic asa, de ea.Eu stiu cum se vede live si cum o vad in poze, de aceea zic asta.
                            Oricum, ma bucur ca va place.
                            sigpic

                            Comment


                            • Atunci astept sa o vad live

                              Comment


                              • Superba masinuta, imi place la nebunie cum a iesit. Sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea. Sa auzim numai de bine
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google