noul kit logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Kitul va fi in jur de 25 milioane, fara eleron, deci bara spate, bara fata si praguri.kitul ti-l da suflat in spritkit.De aici trebuie sa iti mai cumperi plasa neagra care iti vine in bari si siliconul cu care se lipeste plasa si pragurile, deci treci de 25 milioane.Montatul ti-l asigura prostreet si e inclus in pret
    sigpic

    Comment


    • #47
      Revin cu niste poze de la bara fata.Mentionez ca inca deflectoarele din bara fata nu sunt turnate, vor fi gata in cam pe maine, tot maine cred ca voi mai pune niste poze cu bara intreaga cu tot cu deflectoarele in ea si cu pragurile.
      Sper sa fie pe placul tuturor.
      Mentionez ca pozele pot sa nu fie foarte clare, au fost facute cu telefonul, dar promit ca viitoarele poze sa fie mai de calitate.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #48
        Ce mishto e.....Bravo baietilor de la prostreet!!!!....
        ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

        Comment


        • #49
          Daca e nevopsit parca nu are nici o forma, asteptam poze cu el vopsit

          Comment


          • #50
            Asa e.Nevopsit si mai ales FARA DEFLECTOARELE, care conteaza foarte mult la aspectul spoilerului fata, pare mai ciudat.Acum a fost pusa doar de proba pe masina, nu e dat nici macar in spritkit.Cand va fi vopsit va arata total diferit.In pozele acestea nu se vad bine liniile si formele spoilerului, dar daca il vezi live, si acuma arata super.Difera mult daca il vezi in poze sau daca il vezi live.
            Oricum merci de aprecieri.
            Acum pun poze cu constructia kitului.La sfarsit vor fi poze cu masina completa, kitul vopsit etc, asta fiind peste vreo 3-4 saptamani.Pana atunci va mai tin la curent cu poze din timpul fabricarii
            sigpic

            Comment


            • #51
              Super tare e bara fata !!

              Comment


              • #52
                Sa intelegem ca primul posesor al acestui kit vei fi tu adi...Nu ? ...Arata bine...Imi place....Sa il stapanesti cu placere
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • #53
                  Merci foarte mult pentru aprecieri.Acum am revenit cu niste poze cu bara fata cu tot cu deflectoare, doar ca aici deflectoarele sunt date cu vopsea galbena, dar in realitate ele vor fi vopsite in negru.De asemenea mai pun si niste poze cu pragurile masinii, dar acestea nu au inca deflectoarele montate in ele.Deflectoarele vor fi gata cam pe marti.
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    And so...A new car was born !
                    deocamdata dupa ochiu meu nepriceput,nu inteleg nimic ,asa ca astept finisajele,acelasi lucru i`as ruga si pe carcotasi.
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #55
                      Asa e.Eu imi dau seama de formele si de liniile pe care le are bara deoarece am vazut-o live, din poze se vede mai greu, de aceea eram intr-o dilema- sa pun poze din timpul fabricatiei kitului sau sa pun poze doar cand masina este gata si spoilerele gata vopsite si montate, dar pana la urma am vrut sa vedeti si voi poze din timpul fabricatiei.
                      Inca odata merci de aprecieri
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Foarte fain a iesit imi place
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by adi_trif28 View Post
                          Asa e.Eu imi dau seama de formele si de liniile pe care le are bara deoarece am vazut-o live, din poze se vede mai greu, de aceea eram intr-o dilema- sa pun poze din timpul fabricatiei kitului sau sa pun poze doar cand masina este gata si spoilerele gata vopsite si montate, dar pana la urma am vrut sa vedeti si voi poze din timpul fabricatiei.
                          Inca odata merci de aprecieri
                          sa-l stapanesti sanatos domne si sa ai grija de el. Ms pt poze ;).
                          http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                          : 0722.526.317 0765.488.804

                          Comment


                          • #58
                            Merci mult de aprecieri.Saptamana asta se termina de finisat si de potrivit bara fata si pragurile si de saptamana viitoare se incepe lucrul la bara spate.Sper sa fie gata cat de repede ca nu mai am rabdare
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by adi_trif28 View Post
                              Merci mult de aprecieri.Saptamana asta se termina de finisat si de potrivit bara fata si pragurile si de saptamana viitoare se incepe lucrul la bara spate.Sper sa fie gata cat de repede ca nu mai am rabdare
                              si eu stiu la fel! oricum arata bine. Se vede inca o data ca roby chiar stie ce face. Abia astept sa vad bara spate si sa vad masina vopsita.
                              http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                              : 0722.526.317 0765.488.804

                              Comment


                              • #60
                                Frumos, imi place. Cat te-a costat kitul ?
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google