noul kit logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Kitul e in jur de 25 milioane, la care se mai adauga pretul plasei din bari, a siliconului cu care se monteaza pragurile si bineinteles vopsitul spoilerelor, deci treci de 30 mil.
    crede-ma ca si eu parca stau pe spini, abia astept si eu sa fie gata masina, sa o vad completa si ruland pe strada.
    Last edited by adi_trif28; 4 June 2008, 15:22.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Imi place mult de tot spatele........Fata parca aduce a ceva nu stiu a ce dar in mintea mea aduce,per total super...Bafta
      sigpic

      Comment


      • #63
        Si eu abia astept sa vad gata si bara spate.Oricum, va tin la curent cu evolutia noului kit
        sigpic

        Comment


        • #64
          Ieri, adica Marti s-a trecut la constructia spoilerului spate.Asteptam sa vedem rezultatul final.Voi face tot posibilul sa va tin la curent cu poze .
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by adi_trif28 View Post
            Ieri, adica Marti s-a trecut la constructia spoilerului spate.Asteptam sa vedem rezultatul final.Voi face tot posibilul sa va tin la curent cu poze .
            asteptam. Sa aveti grija de ce e prin curte pe acolo!
            http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
            : 0722.526.317 0765.488.804

            Comment


            • #66
              Da, se are mare grija de tot ce e in curte
              sigpic

              Comment


              • #67
                In curand e gata spoilerul spate.Mai ramane de facut deflectorul din bara spate, care e destul de dificil de facut.Voi mai pune poze cat de curand
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Originally posted by adi_trif28 View Post
                  In curand e gata spoilerul spate.Mai ramane de facut deflectorul din bara spate, care e destul de dificil de facut.Voi mai pune poze cat de curand
                  asteptam cu mare interes.!
                  http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                  : 0722.526.317 0765.488.804

                  Comment


                  • #69
                    Nu arata rau!!!Doar ...Am impresia ca spoilerul coboara cam mult.Cu arcuri sprot nu cureti asfaltul?
                    EX : + =

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by b45gao View Post
                      Nu arata rau!!!Doar ...Am impresia ca spoilerul coboara cam mult.Cu arcuri sprot nu cureti asfaltul?
                      daca stii sa mergi nu-l cureti. ;)
                      http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                      : 0722.526.317 0765.488.804

                      Comment


                      • #71
                        Intradevar, este putin jos kitul si daca iti mai pui si suspensii sport o sa fie destul de dificil de condus, dar si aspectul masinii e altul.Daca ai grija pe unde umbli si cum parerea mea e ca va fi ok
                        PS De jos, cu tot cu suspensii sport va fi asa de jos ca si Loganul alb(Prostreet exclusiv), facut tot de Prostreet
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Vreo veste? S mai lucrat ceva?Bara spate,alte bari?
                          http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                          : 0722.526.317 0765.488.804

                          Comment


                          • #73
                            Misto tare spoileru fata.....Tre sa stau la coada ptr el ...... ?

                            Comment


                            • #74
                              Acuma se lucreaza la modelul barii spate, dupa care se trece la constructia deflectorului.Luna asta trebuie sa fie cam gata tot kitul
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Bre, tot respectul pentru munca baietilor de la ProStreet, se vede ca au maini de aur, nu degeaba au fost premiati...

                                Insa nu pot sa nu observ ca iar se face o masina fara cap : eu stiu ca un kit complet de caroserie se face dupa ce se schimba rotile si suspensia. Si de data aceasta ramin dezamagit ca o sa vad un cocostirc cu tona de fibra turnata. Macar e bine ca fibra aia se toarna excelent si se finiseaza asa cum ar trebui.

                                Masina asta plinge dupa roti mari si suspensii jooooaseeeeeee
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google