noul kit logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    kitul va aparea sigur, asa ca gandeste-te.....va arata suuuuper, in plus Prostreet face lucrari fi finisaje de exceptie, deci nu va fi ceva naspa, doar asa aruncat pe masina.....ca alte kituri de la alte firme de profil
    sigpic

    Comment


    • #17
      astept sa apara si daca mai are si un pret rezonabil.....probabil voi lua o decizie serioasa.....in privinta asta.....
      JUST ME.....30-rdd......

      Comment


      • #18
        pai, din spusele baietilor, kitul va fi in jur de 25 milioane, cu barile finisate, dar nevopsite
        sigpic

        Comment


        • #19
          cred si sper ca va iesii bine. tot 25 de mil am inteles si eu pentru ca nu mai exista evazarile acelea la aripi.
          http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
          : 0722.526.317 0765.488.804

          Comment


          • #20
            eu stiu sigur ca va iesi ceva super tare, nici unkit facut de prostreet nu ne-a dezamagit pana acum.Abia astept sa fie gata, sunt nerabdator, va fi ceva super fain
            sigpic

            Comment


            • #21
              Adi pe mine m-ar fi interesat un eleron de genul cum ai tu!!! poti da niste detalii daca se poate ?de unde si la ce pret? multumesc

              Comment


              • #22
                poi eu mi-am facut rost de eleron de la un prieten care l-a comandat de la firma FK, deci cauta la firma Fk si sigur vei gasi, dar de pret kiar nu stiu cat ar putea fi, cred ca oricum peste 5 mil, apropo, eleronul este de aluminiu.
                Cauta pe net pe siteul FK si sigur vei gasi
                siteul este www.fk-automotive.com
                sigpic

                Comment


                • #23

                  da click aici si vei gasi mai multe modele de eleroane de aluminiu, precum si cateva preturi
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    salut baieti!i-mi pare bine ca ca va plac schitele!ideea este sa facem un kit deosebit la un pret acceptabil .in schite sunt doar ideile schitate care vor fi lucrate bine pana la ultimul detaliu.
                    lucrarile vor incepe dupa expozitia de la bucuresti pana atunci trebuie sa termin interiorul loganului exclusive.

                    Comment


                    • #25
                      nu mai zice nimeni alte pareri despre noul kit?
                      Nu fiti rusinosi
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        frumos lucrat :
                        - fata e frumoasa
                        -spatele bestiaaaal

                        Comment


                        • #27
                          de praguri ce ziceti? Eu zic ca sunt super tari, de fapt tot kitul e beton
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Buna...sunt nou pe acest site...tot cu Logan
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #29
                              Imi plac barile, fatza si spate, dar nu prea imi plac pragruile..... poate in realitate or sa mi se para misto sau poate or sau nu....
                              Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
                              www.upgradefaruri.blogspot.com

                              Comment


                              • #30
                                Eu am vazut pragurile live, di pot zice ca arata beton, si eu sunt pretentios la tunning si iti zic ca arata bine, mai ales ca au si un deflector negru in ele, care da aspect 50% din prag
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google