noul kit logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by GOLAN91 View Post
    Arata bine in schite...nu ati putea face ceva si pentru buzunare mai subtiri , ceva in genu dacia dar lucrat calumea , suntem dastui care neam dori difuzoru de la dacia dar....nu isi merita bani e lucrat prea din topor sa merite 110 euro+vopsit....
    Era doar o sugestie , sa nu va suparati....

    vrei sa spui ca e 110E totul, fata spate?
    daca e asa , nu e scump deloc, la Cluj e unul care pt 100 E, anu trecut, facea numai bara fata si te mai costa 100 RON vopsitul

    oricum mie unul imi place, nu e sa agresiv ca precedentul

    Comment


    • #32
      Scuze GOLAN91 acum am inteles ce ai vrut as spui, cel de la Dacia era de 110E... da e cam mult...si nu prea merita..... oricum chestia cu cel care face undeva in Cluj e tare, si are matrite super, face si la alte masini, gen BMW, MERCEDES, AUDI...etc

      Comment


      • #33
        Adiss kitul dupa cate am inteles eu va costa in jur de 2500 RON
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • #34
          Culoarea aia am vazuto live e super se schimba in functie din unghiul din care o privesti si am inteles ca si in functie de caldura

          http://www.loganclub.ro/forum/showth...highlight=focu

          Comment


          • #35
            Roby ,abia astept sa incepi lucrarea si sa o vad terminata cred ca o sa arate super.bafta
            sigpic

            Comment


            • #36
              Astazi s-a inceput lucrul la noul kit de logan.Asteptam cu nerabdare sa vedem finalul
              sigpic

              Comment


              • #37
                Si eu astept cu nerabdare . Momentan am vechiul kit...

                Comment


                • #38
                  Super tare arata schitele ...eu n-am nici un kit momentan dar pot spune ca asta ar fi cel mai reusit de pana acum...bafta!
                  ---== LoGaN dRiVeR ==---

                  Comment


                  • #39
                    aiurea?

                    Originally posted by Marius View Post
                    Trebuie neaprat sa fie pentru 2 evacuari? La Logan e cam aiurea sa ai 2 evacuari.. parerea mea.
                    de ce ar fi aiurea? O evacuare dubla inseamna cu cativa caluti in plus... nu e deloc aiurea... :-?? Ambele tevi de esapament elimina gaze... nu inteleg de ce crezi tu ca e aiurea

                    Comment


                    • #40
                      Am o intrebare... cand faci pana cum mai ridici masina pe cric? Fiindca pragurile acopera gaurile de cric... mai ales cum o sa dai la cocaie sa ridici masina pe cric?

                      Comment


                      • #41
                        Nu e o problema cu ridicatul pe cric al masinii, deoarece cricul intra in niste gauri cu care e prevazut pragul original al masinii si aceste gauri nu sunt acoperite de pragul de fibra, deci nu e nici o problema.Nici la vekiul kit nu aveam nici un fel de problema cu ridicatul masinii pe cric.Probleme mai mari aveam cu fetele care se dadeau jos din masina si imi mai zgariau pragurile cu tocurile
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Pragurile masinii sunt gata, acuma se lucreaza la spoilerul fata; sper ca pe saptamana viitoare sa fie gata modelul, sa se poata lua matrita, dupa aia se incepe lucrul la spoilerul spate.Este foarte mult de lucru si o treaba destul de dificila, dar asteptam sa vedem rezultatul final.
                          Pe parcurs voi mai reveni cu niste poze sa va tin la curent cum evolueaza construirea kitului
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            sall

                            Din cate stiu eu akum schitele astea sunt realitate si arata super belea ...

                            Comment


                            • #44
                              GRESIT.Schitele acuma sunt puse in aplicare, pragurile sunt gata, momentan se lucreaza la bara fata dupa care se va trece la constructia barii spate.
                              Eu voi fi primul posesor al acestui kit, deci inca nu e gata
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Si la ce bani este sau va fi kitul???
                                CT-42-SMC doar un logan mai galagios

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google