noul kit logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Revin cu cateva poze cu deflectorul din spoilerul fata montat in bara.
    Dar am o intrebare la voi : Cum sa vopsesc deflectoarele?Sa la las negre sau sa le vopsesc intr-un gri mai inkis?Astept parerile voastre cat de repede
    Momentan numai deflectoarele fata sunt vopsite, restul deflectoarelor vor fi gata sapt asta care vine
    ASTEPT SUGESTIILE VOASTRE
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Io zic sa ramana negre...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • Totul arata super marfa! Sa il stapanesti sanatos! Sa nu ne lasi cu ochii in soare cand totul va fi gata!! Sa ne dai si noua poze....
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • Va dau poze, stati linistiti, dar acuma sunt intro dilema cu culoarea deflectoarelor.
          sigpic

          Comment


          • Mie vopsite negre mi se par mai elegante. Parerea mea.
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • Cred ca deflectoarele vor fi negre, oricum in realitate se vad mai bine decat in aceste poze.
              sigpic

              Comment


              • Ce frumoasa a iesit bara fata ...N`are rost ...Adevarati profesionisti cei de la prostreet ! Jos palaria !!

                Comment


                • Vineri voi incepe sa montez barile, pragurile si deflectoarele pe masina, precum si plasa in bari.Saptamana viitoare sper sa pot iesi cu ea pe strada.
                  sigpic

                  Comment


                  • Azi sa turnat bara spate si deflectorul in matrita.Maine incepe potrivirea si finisarea lui si sper ca vineri sa apuc sa le duc la vopsit
                    sigpic

                    Comment


                    • Super a iesit masinuta.Iar in legatura cu deflectoarele si eu zic ca tot negre sa le faci.Sa auzim numai de bine
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • Originally posted by adi_trif28 View Post
                        Revin cu cateva poze cu deflectorul din spoilerul fata montat in bara.
                        Dar am o intrebare la voi : Cum sa vopsesc deflectoarele?Sa la las negre sau sa le vopsesc intr-un gri mai inkis?Astept parerile voastre cat de repede
                        Momentan numai deflectoarele fata sunt vopsite, restul deflectoarelor vor fi gata sapt asta care vine
                        ASTEPT SUGESTIILE VOASTRE
                        Reusita bara,imi place cum e realizata si da bine pe masina.
                        Cat va fi pretul,unei bari sau unui kit format din bara fata+spate+praguri?

                        Comment


                        • Am hotarat.Deflectoarele vor fi negre.
                          Pretul unui kit va fi in jur de 25 milioane+vopsitul, dar parerea mea e ca merita

                          PS: Merci de sugestii in privinta deflectoarelor
                          sigpic

                          Comment


                          • cred ca o sa dea bine,mai ales ca ai si capota plafonu si capacu la porbagaj negre (banuiesc ca asa raman).
                            hai cu poze noi!
                            Last edited by andrei; 2 July 2008, 17:30.
                            http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                            : 0722.526.317 0765.488.804

                            Comment


                            • Ieri s-a turnat bara spate si deflectorul si azi s-au facut potrivirile, maine se va incepe la finisarea lor si pe Vineri-Sambata va fi dusa la vopsit, iar intre timp se vor monta si celelalte componente pe masina.Saptamana viitoare va fi gata masina in totalitate.
                              Oricum, voi reveni cu poze, dar momentan nu am nimic noi, dupa ce scot bara spate de la vopsit va pun mai multe poze.
                              sigpic

                              Comment


                              • Abia astept(am)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google