noul kit logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi s-a potrivit bara spate si deflectorul pe masina, s-a matuit bine si s-a det in spritkit>maine probabil o voi duce la vopsit, daca nu Luni cel tarziu.Maine se prinde definitiv bara spate, si Sambata se pun pragurile.Oricum, dupa ce sunt puse pragurile si bara fata, revin cu poze.Oricum, eu sunt suuuuper multumit de lucrarea Prostreetului, desi am asteptat mult dupa kit (vreo 3 luni) eu zic ca a meritat efortul.

    Revin cu poze indata ce am ceva noutati
    sigpic

    Comment


    • Sa vedem cum arata la gata .....Pana acuma arata foarte bine
      Mereu superiori unui sat cu caini si oi

      Comment


      • Azi s-a montat definitiv bara fata, plasa in ea, deflectoarele etc.Maine montam pragurile si voi mai reveni cu poze.Sunt foarte multumit de cum a iesit masina.
        Merci tuturor pentru aprecieri
        sigpic

        Comment


        • In sfarsit revin cu niste poze.Masina este cam 90% gata, mai trebuie montat haionul din spate, care e la vopsit si tobele de evacuare si e GATA.
          In continuare va mai pun niste poze, care sper sa va placa.Oricum, cand e gata total masina (zilele astea) voi pune mai multe poze.
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • O iesit super.....Pune poze si cu bara din fata
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • Poze cu bara de fata, masina inca e murdara si cu praf in poze, dar oricum voi reveni cu mai multe poze ,cu masina curata, dupa ce e gata complet masina
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • F frumos intradevar. Insa te-ai gandit si la schimbarea jentilor cu unele mai mari si cauciucuri cu balon mai mic?
                Caci nu se prea imbina kitul acesta exterior agresiv, cu jentile. Mai ales cauciucurile.
                Asta daca nu s-au terminat finantele.
                Felicitari pt munca depusa, si sa te bucuri de ea.

                Comment


                • Ceva super merita munca depusa deoarece a iesit bine

                  Comment


                  • Suuuuper.....

                    Comment


                    • Super misto a iesit, imi place. Sa ai grija de ea si sa n-ai parte de evenimente neplacute
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • "AAAAUUUU INIMA MEA.....!". M-am îndrăgostit de maşina ta adi_trif28 . Super tare, man.....

                        Comment


                        • Merci mult de complimente, si eu sunt super multumit de cum a iesit.In legatura cu rotile, momentan cred ca vor ramane astea, mai mari nu pun deoarece pe drumurile noastre proaste, nu vreau sa mai am keltuiala in plus cu dezdoit de jante, skimbat de cauciucuri taiate de la gropi etc, si in plus si cu rotile astea pe care le am actual, 205/55/16 se simte putin mai greoaie directia, cred ca cu cele pe 17 e mai greoaie.
                          Oricum revin cu poze cand e gata montata si evacuarea si e montat si portbagajul cu eleronul pe masina.Merci inca odata pentru aprecieri
                          sigpic

                          Comment


                          • daca te vad in trafic, as face dupa cum urmeaza:- trag cat mai pe dreapta sa treci de mine, sa-ti vad masina si din spate, apoi as merge pe lateral vro 2 minute sa ma uit si din lateral (daca si conditiile de trafic ar permite), apoi m-as baga din nou in faţă.... Să-ţi fac pârtie, nu de alta....Acum serios vorbind: Bună treabă, grozavă maşină

                            Comment


                            • ce tare esti, merci inca odata de aprecieri tuturor si ma bucur ca va place masina.Maine imi pun haionul si eleronul pe masina si sper sa apuc sa ii pun si tobele, oricum dupa ce e gata complet , revin cu poze
                              sigpic

                              Comment


                              • Superba no comment. Tare kit-ul
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google