noul kit logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Merci merci, sa le stapaniti si voi sanatosi si sa aveti grija de ele
    sigpic

    Comment


    • E super.Ce sa mai cred ca esti mandru
      sigpic
      !

      Comment


      • Bv sunt chiar impresionat ....Cred ca kitu" asta e foarte frumos si ar merge cel mai bine pe logan
        sigpic

        Comment


        • Foarte tare a iesit!!!Bravo. O singura chestie parca nu mi se pare (mie) ok: din fata masina nu pare a avea un aspect agresiv, nu stiu poate i-ar trebui ceva in grila fata, in zona aia parca nu e chiar ok. In rest foarte misto. Inca o data bravo
          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

          Comment


          • Foarte tare
            sa ai grija de masina si ea de tine si multi km fara probleme si incidente
            o mica intrebare : finalul, adica per total cat m'ar ajunge is pe mine de ex sa achizitionez un kit asemenea cu vopsit cu montat cu tot ?

            Comment


            • In bara din fata, in prizele respective, este pusa plasa neagra, numai ca nu se vede in poze, este plasa neagra tip fagure, de aia ziceam si in alt post mai veki, ca trebuie sa vezi masina live sa poti sa iti dai seama de toate amanuntele, ca asa in poze va scapa multe , care poate nici nu se vad in poze, de ex cum e plasa, care in realitate se vede stas.
              Kitul te costa vreo 25 de milioane, fara eleron, de acolo mai tre sa cumperi plasa neagra, siliconul de prindere, corpurile cu becuri de la numarul de inmatriculare (ansamblul e skimbat, sunt acuma 2 corpuri de iluminat la numar), distantiere la roti, care sunt scumpe ( in jur de 6 mil), vopsea de 2 nuante pt bari , praguri si separat pt deflectoare, manopera de vopsit, care iar nu e tocmai scumpa, apoi tre sa iti pui un eleron, ca fara eleron nu arata tare bine masina si mai sunt ceva maruntisuri care nu imi mai vin acum in minte, dar calca si alea la buzunar.Eu, acuma am bagat multi bani in masina, mi-am skimbat si cauciucurile, etc(nu vreau sa zic cati bani, sa nu zica unii ca ma laud), dar au fost destui de multi, dar nu regret nici un leu bagat in masina.
              Last edited by adi_trif28; 15 July 2008, 17:19.
              sigpic

              Comment


              • Te cred, inca 1 data felicitari pt ce a iesit si bafta i ncontinuare la ce iti mai taie capul sa ii faci, si chiar ca, sa nu iti para rau dupa bani

                Comment


                • Foarte frumoasa masina iar tuningul este deosebit...Placut ochiului
                  sa o plimbi sanatos
                  http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
                  Sony/Magnat/Alpine/Focal

                  Comment


                  • Merci merci tuturor.Masina ASA va ramane, in viitorul apropiat nu mai vreau sa fac nimic pe ea, decat sa o spal si sa ii bag benzina, alt tuning nu mai fac, a ajuns.Sunt multumit de ea si sper ca si ea de mine ca am grija de ea si i-am cumparat haine noi(spoilere si praguri) si am incaltato bine
                    sigpic

                    Comment


                    • Care mai doriti ceva informatii suplimentare despre cat a costat ceva la masina, cum se face una-alte, nu ezitati sa intrebati
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu te supara...
                        a2a evacuare e la misto sau e cu rol functional??? Poti sa ne faci niste poze cu traseu cum e cum ai facut ? Ai 2 tobe sau dintr-o toba ai scos 2 mufflere cum ai venit cu tevile etc...
                        in resti masina e super spatele e mortal , si bara fata foarte frumoasa , mai ales ca elementele sunt vopsite in 2 culori... frumos...

                        sigpic

                        Comment


                        • Am o toba sport si in partea dreapta e un mufler, exact ca si iesirea de la toba, amandoua Sebring.Partea dreapta nu e legata, deoarece daca imi leg si partea dreapta se va skimba sunetul, care in momentul de fata(numai toba sport) suna foarte bine, imi place tare mult.Mi-am pus si in parte4a dreapta, deoarece doar cu o toba nu mai arata asa de bine, probabil, kitul.Deci, momentan ramane asa, sa iasa gazele doar pe stanga.
                          sigpic

                          Comment


                          • Aha ok... Asta vroiam sa stiu...

                            sigpic

                            Comment


                            • prietenie

                              Buna,
                              Succes in tot ceea ce faceti!
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Succes in tot ceea ce faceti!
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google