Faruri cu interior fumuriu (negru)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu am de gand sa le fac doar partial negre si deocamdata sa raman cu becurile clasice.Ceva de genu cum e la sandero stepway ...

    Comment


    • #17
      @Bleizer - lupele vin cu xenon direct-de fapt daca stiu eu bine lupele vin cu becuri d2s,nu h4 standard.investitia depinde unde o gasesti,era si pe forum cineva care vindea parca.
      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

      Comment


      • #18
        Merci Silviu_MM , am sa incerc cand fac rost de pistol.

        Comment


        • #19
          sunt bestiale farurile astea. Miau atras atentia pe masina lui B 48 CUP.

          Comment


          • #20
            pretorian asa departe te-ai dus sa-ti atraga atentia?ce nu te uiti mai aproape de casa ,ici-sa prin oradea
            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

            Comment


            • #21
              Originally posted by Silviu_MM View Post
              pretorian asa departe te-ai dus sa-ti atraga atentia?ce nu te uiti mai aproape de casa ,ici-sa prin oradea
              hehehe de cateva saptamani sunt in tema mai intens(pe forum) si nu miau captat atentia masinile din cartier. de altfel nu prea ies din rogerius...
              iar juristul2000 (coleg cu mine la firma) nu prea are asa ceva(cel putin nam remarcat eu).

              farurile fumurii doar ele singure nu stiu cum dau fara capota prelungita. probabil ca va fii un stadiu intermediar.

              Numai Bine!

              Comment


              • #22
                problema asta"cum se dezlipeste sticla de pe farurile stock"am incercat eu pe un set care nu mai aveam ce face cu ele si credeti-ma dragi colegi ,ca-ti vine sa-ti impungi una....parerea mea este ca no sa reusesca nimeni sa le dezlipeasca fara sa le rupa

                Comment


                • #23
                  mai bine pentru mine ca sunt ambele aftermarket o sa fac operatiunea cat de curand sper
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Uratzelul,cu un pistol cu aer cald si cu o surubelnita lata ai incercat?
                    Cumpar volan de Duster

                    Comment


                    • #25
                      soboBN o sa revin cu niste poze sa vezi cum mi-am stricat un set de faruri

                      Comment


                      • #26
                        uratzelul iti zic eu cum: pistol cu aer cald,surubelnite late-mai multe marimi,2 sticle de cola si 2 pachete de tigari mai tarziu le-ai desfacut
                        am uita si de cateva zeci de taieturi de degete
                        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                        Comment


                        • #27
                          pozele promise...in concluzie ele sunt prinse ffff bine
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            pai si ce ai facut? ti ai luat alte faruri?
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              nu au fost cele de pe masina,au fost niste rebuturi din partea unuia ce nu avea ce face cu ele,insa eu da

                              Comment


                              • #30
                                facute azi
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google