Parere Culoare Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parere Culoare Logan

    Salut, sap viitoare o sa imi vopsesc masina(zgariata de vecini, si lovituri minore de idioti) si as vrea sa o fac Rosu toreador Mat, Ce spuneti?i-o sta bine?Multumesc
    Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femei….ci in a ramane fidel unei singure femei

  • #2
    Eu spun rosu toreador lucios, mult mai elegant si mai frumos, parerea mea.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • #3
      lucios votez si eu mat....... nu stiu ce sa zic!!!

      Comment


      • #4
        mi se cam indoiae ca vei gasi rosu mat, dar tu poti incerca. ca sa le dai la sceptici peste nas, masina asta #1975 este rosu mat dar este infoliata
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          parerea mea e ca masinaile mate... indiferent de valoarea lor...arata oribil, fa-o cat mai lucioasa..cu mult mult lac... parerea mea
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #6
            stiu masina, este frumoasa foc si il felicit pe proprietar.Masina mea e visinie dar daca e dupa ce o vopsesc ii dau doar laacu mat..mai astept pareri, ca imi e frica sa nu iasa hidoasa rau
            Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femei….ci in a ramane fidel unei singure femei

            Comment


            • #7
              Fa-l lucios. Mat arata urat.
              I HAVE A !sigpic
              fara linkuri externe in semnatura

              Comment


              • #8
                Mersi frumos pentru pareri o sa ii dau 2 straturi de lac lucios
                Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femei….ci in a ramane fidel unei singure femei

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google