Pot Fi Montate Ceasuri De Duster Pe Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pot Fi Montate Ceasuri De Duster Pe Logan?

    Cu spune si in titlu, se poate monta ceasuri de Duster pe Logan? A facut cineva asa ceva? Daca da sa ne impartaseasca si noua cum a procedat?

  • #2
    de montat se pot monta sigur, dar mai bine ca sa nu te complici cumperi folia, acele ceasurilor si cele 2 inele din jurul cadranelor, si eventual ecranul pe negativ si scapi mult mai ieftin decat sa iei tot ansamblul...
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • #3
      Pai sti pe cineva ce vinde asa ceva?
      Eu nu am gasit pe nimeni.

      Comment


      • #4
        Pai mai asteapta si tu un pic sa mai apara Duster-uri pe la dezmembrari si le iei .
        Vorba lui MVP e mult prea scump sa cumperi ansamblul ceasurilor doar pentru aspect.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Poze cu bordul! ! !

          uite si cateva poze cu bordul lui Alexutzu si al sau Golan Kiss ! ! ! scuze de dublu post ! ! !
          Nu prea ai cautat bine, vezi daca mai raspunde tipul asta http://www.loganclub.ro/forum/vand_c...ceasuri+duster
          Attached Files
          Last edited by B-64-MVP; 5 November 2010, 22:32.
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • #6
            Super arata.

            Comment


            • #7
              Super horror arata...
              Plasticul ala argintiu acolo este un dezastru. Daca va uitati la cei de fac masini cu pretentii, nu veti vedea atat de mult plastic argintiu. Veti gasi exact acea rama de inox/otel, ce mama zmeilor este dansa.
              Cu cat mai mult plastic argintiu de imita ceva, cu atat mai rau arata.
              Dar daca voua va place....Spor la lucru.

              PS: se gasesc ceasuri de Duster: ia legatura cu silviu_79. 350 ron erau.
              Last edited by Cezar; 5 November 2010, 22:38.

              Comment


              • #8
                rosu ala face toti banii ...
                sigpicMy ride

                Comment


                • #9
                  Eu zic ca inelele de Duster fac toti banii. Am vazut ca cineva pe forum vinde asa ceva. I-am dat mesaj. Si imi mai trebuie si o serigrafie argintie de Prestige. Ecran pe negativ si lumina alba am. Am lumina alba iar ecranul e luinat cu lumina rosie. Practic scrisul se vede rosu. Am si acele rosi.
                  Last edited by adicata2003; 5 November 2010, 22:51.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by adicata2003 View Post
                    Eu zic ca inelele de Duster fac toti banii. Am vazut ca cineva pe forum vinde asa ceva. I-am dat mesaj. Si imi mai trebuie si o serigrafie argintie de Prestige. Ecran pe negativ si lumina alba am. Am lumina alba iar ecranul e luinat cu lumina rosie. Practic scrisul se vede rosu. Am si acele rosi.
                    Ma intereseaza si pe mine un set de inele de Duster, rog pe cei care ma pot ajuta sa ma contacteze.
                    Multumesc.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • #11
                      Vindea Dany_av, de pe forum. http://www.loganclub.ro/forum/vand_s...-t20278p8.html

                      Momentan nu mai are.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by adicata2003 View Post
                        Vindea Dany_av, de pe forum. http://www.loganclub.ro/forum/vand_s...-t20278p8.html

                        Momentan nu mai are.
                        Multumesc.
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • #13
                          am eu montate ceasurile complet, inelele nu ma incanta foarte mult, in schimb serigrafia imi place. in pozele puse de MVP mai sus, alex a montat doar inele de la mine. o poza cu bordul intreg. un sigur inconvenient : eu am ceasuri de 4X4 versiunea cu esp, iar martorul de esp sta aprins tot timpul, ori se scoate ledul, ori se anuleaza.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            Dany, serigrafie de Duster se poate aduce? Are cinva pe forum asa ceva?

                            Sau daca stau mai bine si ma gandesc, cred ca o sa montez niste ceasuri complete de Prestige. Oricum mi se pare ca arata OK acele ceasuri.

                            Comment


                            • #15
                              Folia neagra e ok, dar daca ar fi puse inelele de la ph2 ar da mult mai bine , inelele de Duster imi dau impresia de lucru facut din topor , sunt lipsite de eleganta si finete...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google