Stopuri noi LOGAN ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    parca tot sunt scumpe...eu unul nu as da atat pe ele.

    Comment


    • #77
      lasa ma cata ca nu sunt atat sunt cam 370 de ron.
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • #78
        unde nene victor ? cele fumurii pe led ??
        arunca un link daca stii ceva.

        Comment


        • #80
          depinde ce are , pe mine doar modelul asta ma intereseaza
          Attached Files

          Comment


          • #81
            vb cu el ! ...cred ca are ...
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • #82
              Pareri

              Vad ca de mult na mai umblat nimeni pe aici. Nimeni nu a scris nici un rand despe stopuri.

              Cineva are stopuri cu LED ca cele din imagine montate pe masina? De cat timp foloseste? se abureste se ingabeneste? Pentru ca pretul la aceste stopuri nu a scazut deloc in ultimul an. Oare sunt atat de bune?
              Attached Files

              Comment


              • #83
                Originally posted by Kovy View Post
                Vad ca de mult na mai umblat nimeni pe aici. Nimeni nu a scris nici un rand despe stopuri.

                Cineva are stopuri cu LED ca cele din imagine montate pe masina? De cat timp foloseste? se abureste se ingabeneste? Pentru ca pretul la aceste stopuri nu a scazut deloc in ultimul an. Oare sunt atat de bune?
                am vazut pe un taxi .
                ledurile nu sunt chiar atat de puternice ca in poza. un stop era aburit iar sticla era cam matuita. eu unu m-am potolit cu ele

                Originally posted by cezar82 View Post
                Am vazut astazi prin oras,sincer,o hidosenie de stop pe logan.Ma indoiesc sa va placa si voua,dar mai stii..Scuze ca pozele nu is de cea mai buna calitate,dar eram si in mers,cu o mana pe aparat si una pe volan.In cercul respectiv se afla becul de semnalizare separat de o placa metalica de becul de ceata pe stanga si semnalizarea/marchalier pe partea cealalta,plus ca,cand a pus omu frana s-au aprins 2 lumanari de nuanta portocalie,ca rosu sigur nu era.Mi se par cele mai urate stopuri de pana acum de la logan

                sunt copiate dupa stopurile de la chevrolet aveo hatchback restilizat
                Last edited by sKyb0y; 13 January 2011, 00:43. Reason: Automerged Doublepost
                From Miami 2 Ibiza
                Voucher
                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                Comment


                • #84
                  eu am stopuri ca cele de care intreba kovy, sunt foarte multumit de ele nu dau semne de ingalbenire merg f bine de 3 ani pe masina aprinse mereu (90 de mii de km), dar acum am o problema:
                  am lovit unul usor (mai bine zis am fost lovit autor nec) si de atunci pe stanga am o probl: pe pozitie nu se mai aprind toate led-urile dar pe frana se aprind toate ...
                  sunt led-uri cu 2 intensitati nu stiu daca se pot schimba led-urile adica daca merita...
                  ma ami interesez
                  la vremea lor am dat destul pe ele...
                  dar pana acum am fost multumit. se vad super bine

                  Comment


                  • #85
                    atasez si o imagine(se pot vedea partial si la avatar)
                    Attached Files

                    Comment


                    • #86
                      Pai ai fost lovit sau ai lovit? Ai uitat? Eu cred ca nu se mai aprind din alte cauze.

                      Comment


                      • #87
                        am gasit lampa pe stanga lovita din spate si cu o usoara dara pe aripa stanga spate ca de la o oglinda dar inca doi ani dupa aceea au mers fara probleme led-urile
                        nu stiu daca are cumva legatura, pare putin probabil, dar alt incident cu ele nu am avut
                        problema de functionalitate a aparut de cateva saptamani
                        scuze ptr exprimarea confuza

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google