Stopuri noi LOGAN ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    eu am vazut in rezista de la metro la OFERTA 299 ron tot modelul asta dar nu avea leduri
    sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

    Comment


    • #17
      fumurii fara leduri am eu 360 RON

      DSC02831.JPG
      sigpic

      Comment


      • #18
        da arata bine....dar pretul te face sa iti fie greata..).pai cu banii asta iti iei si faruri si triple de la logtuning... ))
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #19
          Nici daca erau de clr nu meritau bani ....... si parca nu au nici o treaba cu restul masini (aiurea)
          sigpic

          Comment


          • #20
            Eu cred ca sunt din acelea clare si cineva si-a pus in loc de bec la frana+pozitie,leduri...doar se poate face asa ceva nu?As incerca si eu pe ale mele,dar mie frica sa nu le stric ca nam 400 lei sa imi iau altele.poate cineva care se pricepe si are stopuri din alea clare face un experiment.Ar iesi bani frumosi apoi.;)

            Comment


            • #21
              Am vazut si eu la un dealer in Buzau stopuri de genul asta cu leduri....dar sunt cam scumpe si nu cred ca merita banii.

              Comment


              • #22
                Va rezolv eu cu 500

                Comment


                • #23
                  Eu va rezolv cu 450 ) Ca sa ii strac afacerea lui sebi) numa deaia sunt in metro.. la 390.. de lei cate vreti cel putin in cluj da fara leduri becuri simple
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #24
                    Si in lugoj am vazut si din cate am auzit sunt si de vanzare , azi o sa trec pe la un magazin de genu si o sa spun cu siguranta cat costa , din conversastia cu patronu shopului el zicea ca le aduce mult mai ieftin ca la alti.
                    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                    Comment


                    • #25
                      Asteptam pret RUDY

                      Comment


                      • #26
                        Poate vedem si niste poze facute noaptea

                        Comment


                        • #27
                          Par a fi misto
                          Oricum stopurile originale facute complet rosu si leduri dau bine ;)
                          Astept poze
                          fara linkuri externe in semnatura

                          Comment


                          • #28
                            am si eu o intrebare legate de stopurile cu leduri fumuri sau simple. a avut cineva probleme cu politia din cauza ca sunt fumuri? am inteles ca iti poate lua talonul
                            From Miami 2 Ibiza
                            Voucher
                            http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                            Comment


                            • #29
                              Daca sunt fumurii din fabrica nu ai probleme; asa mi-au zis aia de la inspectia tehnica. Cel putin pe mine cand m-a oprit politia nu m-a intrebat de ele.

                              Comment


                              • #30
                                n-are treaba politia cu faptul ca sunt fumurii. cand se aprind sa fie rosii si galbene. mai bine fumurii, decat daciile alea vechi care merg noaptea si nu au niciun bec functionabil sau au doar unul care abia palpaie.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google