Stopuri noi LOGAN ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Eu am acest model de stopuri,pe fumuriu si sunt foarte multumit de ele. Pozitia este separat de frana.De vazut,am pus 2 poze care... dupa parerea mea spun totul.
    DSC06409.JPG cu pozitia aprinsa
    DSC06414.jpg fara pozitie aprinsa
    Nobody is perfect. I am nobody.

    Comment


    • #47
      Daca erai mai atent,se face referire la stopurile noi aparute asa cum vei vedea in primul post si mai ales la varianta pe negru pe care le poti vedea pe bestautovest.ro

      Comment


      • #48
        multumesc cezar82 pentru atentionare,am vazut despre ce era vorba de aceea am si scris ca ''eu am acest model de stopuri'', in ideea ca poate cineva si-ar dori sa-si cumpere si sa stie cate ceva despre ele.
        Nobody is perfect. I am nobody.

        Comment


        • #49
          Acele stopuri sunt mai noi aparute...sunt si prin vitan la 350 de lei setul si DA au leduri in partea de jos...arata simpatic dar nu stiu cat de bune sunt ...stiu pe cineva care avea acest model si se arsesera cateva led-uri...
          sigpic

          Comment


          • #50
            Originally posted by kklaus View Post
            multumesc cezar82 pentru atentionare,am vazut despre ce era vorba de aceea am si scris ca ''eu am acest model de stopuri'', in ideea ca poate cineva si-ar dori sa-si cumpere si sa stie cate ceva despre ele.
            oricum varianta care o ai tu mi se pare cea mai ok ptr logan dintre toate aparute pana acuma.Le ai demult si ai avut vreo problema pana acuma cu ele?

            Comment


            • #51
              Nu,chiar nici o problema nu am avut cu ele,am facut si I.T.P.-ul , le am de aproape 2 ani si nu s-a ars nici un led. Din punctul meu de vedere imi plac mai mult decat alte modele si pentru faptul ca pozitia este separata de frana ceea ce conteaza pentru cel din spate.
              Nobody is perfect. I am nobody.

              Comment


              • #52
                da intr-adevar astea pe care le ai tu imi plac si mie cel mai mult, dar nu cred ca imi permit recent sa le achizitionez. Deocamdata raman la afumatele mele!
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #53
                  89.MIR,le-ai vazut la Cluj ...daca mai tii minte
                  Nobody is perfect. I am nobody.

                  Comment


                  • #54
                    Despre stopurile acele ce apar in primul post, cineva stie ceva? Aicia mar interesea partea de fiabilitate, cat de des se arde vre-un LED sau bec, se abureste, se ingalbeneste "sticla" stopului smd...

                    Comment


                    • #55
                      @Kovy-am vazut la cineva acel model de stopuri si avea cateva led-uri arse...la faza cu aburitul nu se aburesc...de ingalbenit nu stiu...oricum eu mi-as lua fumurii si nu se mai vede ingalbeneala...
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Si eu am gindit la asta dar tot ce este pe masina este gri (in afara de folia de pe geam) de acea asi pune una nefumuriu si cu "geam" alb in intregime. In viitor vreau sa pun si bara spate de ph2 casa am ochi de pisica (sau cum se zice la acele reflectorizante rosi) pe bara astfel asi putea sa scot din stopuri si sa pun bec rosu la stopul de ceata si asa asi putea elimina tottlul din far ce nu este alb, argintiu, sau gri.
                        LEDurile oare cum sunt legate? fiecare in paralel sau sunt inseriate cate 2-3 ?

                        Comment


                        • #57
                          deci nu are nimeni pe forum asa ceva de vanzare?
                          From Miami 2 Ibiza
                          Voucher
                          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                          Comment


                          • #58
                            Sunt 3 modelele noi de stopuri cu leduri, is cam scumpe 5.5 mil, am si eu de vanzare
                            Attached Files

                            Comment


                            • #59
                              De curand m-am imbogatit cu niste stopuri ca ale colegului kklaus(streetstorm cu pozitia pe leduri-poza e mai sus-).Poate s-a mai pus intrebarea asta si in alta parte,dar spuneti-mi ce tip de becuri exista in aceste stopuri (la semnalizare,la mersul inapoi si la apasarea pedalei de frana),ptr ca as vrea sa montez bec cu leduri in aceste stopuri pentru eficienta lor

                              Comment


                              • #60
                                cezar82...merg becuri cu leduri,si eu doresc sa pun pe frana.
                                Poti sa le desfaci si vei vedea exact ce becuri sunt in ele,foarte usor se desfac.
                                Pune si o poza cu ele.
                                Nobody is perfect. I am nobody.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google